Меню сайта

Переваги ринку форекс у валютному середовищі

) Для входу на фондовий ринок потрібні значні засоби, до того ж практично відсутнє кредитне плече.

) На Форекс можна заробляти як на зростанні ціни валюти, так і на її падінні. У випадку з ринком акцій - у інвестора лише один варіант заробити. Купити дешевше і чекати, коли ціна на акції виросте.

) Розмах коливань цін. З акціями в декілька разів збільшується ризик в торгівлі, ніж з валютою. Щоденна змінна цін на валютному ринку рідко буває більш ніж на 1%. А недавня ситуація (січень 2008) демонструє це.

) Розриви (гепи) після вихідних на ринку акцій подія регулярна, на ринку Форекс украй рідке.

) Ряд відомих акцій знецінювалися до нуля, наприклад Enron, Worldcom та інші, з валютами такого не відбувалося ніколи, та і навряд чи станеться, оскільки жодна держава не допустить знецінення власної національної грошової одиниці до нуля.

) На ринку акцій ордера клієнтів виконуються з врахуванням регулярних розривів (гепів), що робить торгівлю непередбаченою і ризикованою. У випадку з ринком Форекс такого немає, всі ордери згідно з регламентом виконуються точно за вказаною клієнтом ціною.

) На Форекс окрім чекань народу, тон задають операції, не орієнтовані на здобуття доходу. Ці операції, що забезпечують зовнішньоекономічну діяльність, міжнародні переливи капіталу (із-за різниці % ставок, переливши з одного фондового ринку на інший і т.п.), операції центральних банків тощо. Це дозволяє працювати не лише на основі оцінки чекань народу (що досить важко), але і на основі класичного фундаменту і технічних індикаторів. У результаті - отримуємо ще один потужний інструмент для роботи. Ринок акцій і облігацій заснований на чеканні людей. Але піди, зрозумій, що у народу в голові!

) Зрештою, що таке валюта? Це, мабуть, найкоштовніший папір держави, що відображає поточний стан економіки країни. У цьому сенсі будь-який грошовий знак - це акція.

) Зазвичай, всі ринки взаємопов’язані між собою. Зростання долара, як правило, приводить до падіння товарного ринку і навпаки. Світовий спекулятивний вільний капітал хеджевих фондів рівний приблизно 3 трлн. дол. Ці гроші переміщуються туди, де найбільш вигідне і надійніше залежно від ситуації. Тому, коли відбувається падіння на товарних і фондових ринках, то починає зростати світова резервна валюта - долар.

) Як і говорилось вище - принципи роботи на ринках одні і ті ж. Тому інвестор може спокійно з фондового ринку перейти на валютний і навпаки, а може поєднувати роботу на декількох ринках.

) У кожній країні свій фондовий ринок. У Росії свій, в США свій, в Німеччині, Англії, Франції, Китаї, Туреччини і навіть в Казахстані, і в Україні свої підприємства і відповідно акції, а тому і масив інформації, яку необхідно проаналізувати, просто величезний. Конвертованих валют все-таки значно менше.

) Ще один важливий елемент так званого методу прийняття рішень про покупку або продаж - Інсайд. У США відправили за грати главу компанії Enron з конфіскацією майна за те, що він з підлеглими фальсифікував бухгалтерські документи і продав свої акції тоді, коли інші, нетямущі про реальне положення компанії, купували ці акції. Інсайдерська інформація на ринку Форекс не працює, а значить і не існує подібного роду шахрайства.

15) З приводу порівняння ліквідності ринку Форекс і фондового ринку. Гуру фондового ринку постійно звертають увагу на важливість проблеми формування торгівельного портфеля акції, його ліквідності. Якщо, наприклад, купити акції Туруханської швацької фабрики, то не факт, що в найближчий рік від них позбавитесь навіть із збитком. Будь-яку валюту з нашого списку, куплену на ринку Форекс, можна продати через декілька секунд після здійснення операції.

Перейти на сторінку: 1 2 

Читайте більше

Кредитні картки
В отанні часи банками приділяється велика увага до операцій з використанням пластикових карток. Одною з причин такої уваги є зміни, які зараз відбуваються на ринку банківських послуг. Стартовий період розвитку банківських структур в нашій країні близький до завершення. Цей період характе ...

Шляхи підвищення фінансової стійкості ТзОВ «Імперія жирів»
фінансовий стійкість прибуток рентабельність Одним з найбільш суттєвих наслідків переходу України до ринкової економіки стала поява нових механізмів господарювання, які ґрунтуються на принципах повної економічної самостійності підприємств, мінливості зовнішнього середовища, а також високої інт ...