Меню сайта

Переваги ринку форекс у валютному середовищі

) Для входу на фондовий ринок потрібні значні засоби, до того ж практично відсутнє кредитне плече.

) На Форекс можна заробляти як на зростанні ціни валюти, так і на її падінні. У випадку з ринком акцій - у інвестора лише один варіант заробити. Купити дешевше і чекати, коли ціна на акції виросте.

) Розмах коливань цін. З акціями в декілька разів збільшується ризик в торгівлі, ніж з валютою. Щоденна змінна цін на валютному ринку рідко буває більш ніж на 1%. А недавня ситуація (січень 2008) демонструє це.

) Розриви (гепи) після вихідних на ринку акцій подія регулярна, на ринку Форекс украй рідке.

) Ряд відомих акцій знецінювалися до нуля, наприклад Enron, Worldcom та інші, з валютами такого не відбувалося ніколи, та і навряд чи станеться, оскільки жодна держава не допустить знецінення власної національної грошової одиниці до нуля.

) На ринку акцій ордера клієнтів виконуються з врахуванням регулярних розривів (гепів), що робить торгівлю непередбаченою і ризикованою. У випадку з ринком Форекс такого немає, всі ордери згідно з регламентом виконуються точно за вказаною клієнтом ціною.

) На Форекс окрім чекань народу, тон задають операції, не орієнтовані на здобуття доходу. Ці операції, що забезпечують зовнішньоекономічну діяльність, міжнародні переливи капіталу (із-за різниці % ставок, переливши з одного фондового ринку на інший і т.п.), операції центральних банків тощо. Це дозволяє працювати не лише на основі оцінки чекань народу (що досить важко), але і на основі класичного фундаменту і технічних індикаторів. У результаті - отримуємо ще один потужний інструмент для роботи. Ринок акцій і облігацій заснований на чеканні людей. Але піди, зрозумій, що у народу в голові!

) Зрештою, що таке валюта? Це, мабуть, найкоштовніший папір держави, що відображає поточний стан економіки країни. У цьому сенсі будь-який грошовий знак - це акція.

) Зазвичай, всі ринки взаємопов’язані між собою. Зростання долара, як правило, приводить до падіння товарного ринку і навпаки. Світовий спекулятивний вільний капітал хеджевих фондів рівний приблизно 3 трлн. дол. Ці гроші переміщуються туди, де найбільш вигідне і надійніше залежно від ситуації. Тому, коли відбувається падіння на товарних і фондових ринках, то починає зростати світова резервна валюта - долар.

) Як і говорилось вище - принципи роботи на ринках одні і ті ж. Тому інвестор може спокійно з фондового ринку перейти на валютний і навпаки, а може поєднувати роботу на декількох ринках.

) У кожній країні свій фондовий ринок. У Росії свій, в США свій, в Німеччині, Англії, Франції, Китаї, Туреччини і навіть в Казахстані, і в Україні свої підприємства і відповідно акції, а тому і масив інформації, яку необхідно проаналізувати, просто величезний. Конвертованих валют все-таки значно менше.

) Ще один важливий елемент так званого методу прийняття рішень про покупку або продаж - Інсайд. У США відправили за грати главу компанії Enron з конфіскацією майна за те, що він з підлеглими фальсифікував бухгалтерські документи і продав свої акції тоді, коли інші, нетямущі про реальне положення компанії, купували ці акції. Інсайдерська інформація на ринку Форекс не працює, а значить і не існує подібного роду шахрайства.

15) З приводу порівняння ліквідності ринку Форекс і фондового ринку. Гуру фондового ринку постійно звертають увагу на важливість проблеми формування торгівельного портфеля акції, його ліквідності. Якщо, наприклад, купити акції Туруханської швацької фабрики, то не факт, що в найближчий рік від них позбавитесь навіть із збитком. Будь-яку валюту з нашого списку, куплену на ринку Форекс, можна продати через декілька секунд після здійснення операції.

Перейти на сторінку: 1 2 

Читайте більше

Шляхи вдосконалення управління фінансами акціонерних товариств
Господарські функції і права акціонерного товариства як суб'єкта права у правовідносинах реалізують його органи управління. Акціонерне товариство є підприємством з найбільш складною управлінською структурою, що обумовлено так званою акціонерною власністю, тобто тим, що акціонерне товарист ...

Податкова політика України
Проведення ринкових реформ значною мірою залежить від стану фінансів держави та її бюджету, через який держава акумулює кошти для фінансування пріоритетних напрямів розвитку економіки, соціальної сфери, культури тощо. Бюджетні відносини потребують державного регулювання, яке досягаєть ...