Меню сайта

Використання інформаційних систем і технологій в обліку для вдосконалення діяльності ТОВ «Каскад»

Упроваджена діаграма розглядається як графічний об'єкт і зберігається як частину листа, на якому вона створена. Упроваджені діаграми варто використовувати у випадках, коли потрібно відобразити або надрукувати одну або кілька діаграм разом з даними листа.

Лист діаграми - це окремий лист у книзі, що має власне ім'я. Аркуші діаграм варто використовувати у випадках, коли потрібно переглянути або змінити великі або складні діаграми окремо від даних, або коли потрібно зберегти простір екрана для роботи з листом.

В даний час найбільш популярною версією Excel є Excel 2000. Однак у складі нового офісного пакета Office XP з'явилася нова версія Excel - Excel XP. Відповідно. з'явилися і нові можливості роботи з формулами і введення даних:

- створювати формули на аркушах полегшало чим раніше. Нові засоби допомагають вибудовувати і редагувати формули, уводити функції і створювати користувальницькі форми і шаблони.

- додаткові числові формати з указівкою року чотирма цифрами.

- функції, що рекомендуються. Якщо при роботі в діалоговому вікні Майстер функцій - крок 1 з 2 невідомо, яка функція повертає потрібний результат, уведіть короткий опис потрібної операції. Помічник запропонує функції для використання.

- спливаючі підказки по аргументах функцій. Досить почати уведення функції в осередок, після чого з'явиться відповідна спливаюча підказка з всіма аргументами даної функції, включаючи посилання на розділ довідки по цій функції.

- функції, що рекомендуються, у майстру функцій. Досить увести питання звичайною мовою, наприклад «Як визначити місячний платіж при покупці автомобіля на виплат», а майстер функцій поверне список функцій, що рекомендуються, за допомогою яких можна виконати цю задачу.

- довідка по формулах стосовно до виконуваних задач. Приклади повсякденних розрахунків для повсякденних обчислень є дуже корисним доповненням до довідки.

- вікно контрольного значення. Панель інструментів Вікно контрольного значення дозволяє відслідковувати значення осередків і формул, що утримуються в них, навіть якщо ці осередки не відображаються на екрані. На цій переміщуваній панелі відслідковуються властивості осередку, включаючи книгу, лист, ім'я, адресу осередку, її значення і формулу.

- розширені можливості функції «Автосумма». Зручність використання функції «Автосумма» ще збільшилося, коли в неї був доданий список, що розкривається, найбільш загальних функцій. Наприклад, можна вибрати в цьому списку функцію Середнє, щоб обчислити середнє значення виділеного діапазону, або викликати майстер функцій для завдання додаткових параметрів.

- перевірка формули. Використовуючи простої діалогове вікно, викликуване з панелі інструментів Залежності, можна переглянути різні частини вкладеної формули, що обчислюються в порядку обчислення формули.

- виявлення що впливають і залежних осередків за допомогою панелі інструментів «Залежності» Панель інструментів Залежності графічно показує (відслідковує) синіми стрільцями зв'язку між осередками і формулами. Можна відслідковувати як впливають, так і залежні осередки.

- перевірка наявності помилок у формулі. Як і в засобі перевірки граматики, у Microsoft Excel для перевірки правильності формул використовуються визначені правила. Ці правила допомагають знайти загальні помилки. Правила можна включати і виключати незалежно друг від друга.

- виділення кольором ярличків аркушів.

- керування автоматичною зміною за допомогою смарт-тегов. Кнопки, що автоматично з'являються на листі, служать для завдання параметрів таких дій, як автозамена, вставка, автозаполнение, додавання і перевірка формул на наявність помилок. Одне натискання кнопки дозволяє вибрати параметри дії, не відриваючись від листа і поточного осередку.

- скасування об'єднання осередків з панелі інструментів. Тепер не потрібно шукати способи скасування об'єднання осередків, тому що відповідна кнопка розташована на панелі інструментів Форматування.

- збереження ширини стовпця. Якщо ширина стовпців задана строго, тепер можна вставляти дані з іншого листа без зміни ширини стовпця, якщо натиснути кнопку Параметри вставки і вибрати варіант Зберегти ширину стовпців оригіналу.

- малювання границь. Новий інструмент малювання границь дозволяє створювати складні границі з мінімальними зусиллями.

- засобу пошуку і заміни даних Microsoft Excel постачені новими корисними параметрами, що дозволяють зіставляти формати і виконувати пошук по всій книзі або всіх аркушах.

- поліпшене діалогове вікно Зміна зв'язків дозволяє перевіряти стан зв'язків на листі і вносити в них зміни. Новий режим книги дозволяє включати автоматичне відновлення зв'язків книги.

- вставляти і видаляти стовпці можна навіть тоді, коли в Microsoft Excel включений автофильтр. також можна скасувати дія і зберегти застосовані умови добору.

Перейти на сторінку: 1 2 3 4 5

Читайте більше

Особливості державного фінансового контролю з фінансової та бухгалтерської звітності на прикладі Кіровоградської обласної лікарні
В умовах реалізації адміністративної реформи в Україні здійснюється безперервний пошук шляхів удосконалення форми та змісту державного управління. Порушуються питання не тільки стосовно оптимізації структури тих чи інших державних інституцій, а й переглядаються механізми організації держа ...

Механізм економічного зростання в ринковій економіці
За досить короткий проміжок часу, що минув з моменту оголошення України незалежною державою, вона стикнулася з безліччю проблем, що зачепили практично усі сфери суспільного життя країни. Та найголовнішою проблемою сучасної України, я вважаю, є її теперішній економічний стан. Макро ...