Меню сайта

Використання інформаційних систем і технологій в обліку для вдосконалення діяльності ТОВ «Каскад»

Упроваджена діаграма розглядається як графічний об'єкт і зберігається як частину листа, на якому вона створена. Упроваджені діаграми варто використовувати у випадках, коли потрібно відобразити або надрукувати одну або кілька діаграм разом з даними листа.

Лист діаграми - це окремий лист у книзі, що має власне ім'я. Аркуші діаграм варто використовувати у випадках, коли потрібно переглянути або змінити великі або складні діаграми окремо від даних, або коли потрібно зберегти простір екрана для роботи з листом.

В даний час найбільш популярною версією Excel є Excel 2000. Однак у складі нового офісного пакета Office XP з'явилася нова версія Excel - Excel XP. Відповідно. з'явилися і нові можливості роботи з формулами і введення даних:

- створювати формули на аркушах полегшало чим раніше. Нові засоби допомагають вибудовувати і редагувати формули, уводити функції і створювати користувальницькі форми і шаблони.

- додаткові числові формати з указівкою року чотирма цифрами.

- функції, що рекомендуються. Якщо при роботі в діалоговому вікні Майстер функцій - крок 1 з 2 невідомо, яка функція повертає потрібний результат, уведіть короткий опис потрібної операції. Помічник запропонує функції для використання.

- спливаючі підказки по аргументах функцій. Досить почати уведення функції в осередок, після чого з'явиться відповідна спливаюча підказка з всіма аргументами даної функції, включаючи посилання на розділ довідки по цій функції.

- функції, що рекомендуються, у майстру функцій. Досить увести питання звичайною мовою, наприклад «Як визначити місячний платіж при покупці автомобіля на виплат», а майстер функцій поверне список функцій, що рекомендуються, за допомогою яких можна виконати цю задачу.

- довідка по формулах стосовно до виконуваних задач. Приклади повсякденних розрахунків для повсякденних обчислень є дуже корисним доповненням до довідки.

- вікно контрольного значення. Панель інструментів Вікно контрольного значення дозволяє відслідковувати значення осередків і формул, що утримуються в них, навіть якщо ці осередки не відображаються на екрані. На цій переміщуваній панелі відслідковуються властивості осередку, включаючи книгу, лист, ім'я, адресу осередку, її значення і формулу.

- розширені можливості функції «Автосумма». Зручність використання функції «Автосумма» ще збільшилося, коли в неї був доданий список, що розкривається, найбільш загальних функцій. Наприклад, можна вибрати в цьому списку функцію Середнє, щоб обчислити середнє значення виділеного діапазону, або викликати майстер функцій для завдання додаткових параметрів.

- перевірка формули. Використовуючи простої діалогове вікно, викликуване з панелі інструментів Залежності, можна переглянути різні частини вкладеної формули, що обчислюються в порядку обчислення формули.

- виявлення що впливають і залежних осередків за допомогою панелі інструментів «Залежності» Панель інструментів Залежності графічно показує (відслідковує) синіми стрільцями зв'язку між осередками і формулами. Можна відслідковувати як впливають, так і залежні осередки.

- перевірка наявності помилок у формулі. Як і в засобі перевірки граматики, у Microsoft Excel для перевірки правильності формул використовуються визначені правила. Ці правила допомагають знайти загальні помилки. Правила можна включати і виключати незалежно друг від друга.

- виділення кольором ярличків аркушів.

- керування автоматичною зміною за допомогою смарт-тегов. Кнопки, що автоматично з'являються на листі, служать для завдання параметрів таких дій, як автозамена, вставка, автозаполнение, додавання і перевірка формул на наявність помилок. Одне натискання кнопки дозволяє вибрати параметри дії, не відриваючись від листа і поточного осередку.

- скасування об'єднання осередків з панелі інструментів. Тепер не потрібно шукати способи скасування об'єднання осередків, тому що відповідна кнопка розташована на панелі інструментів Форматування.

- збереження ширини стовпця. Якщо ширина стовпців задана строго, тепер можна вставляти дані з іншого листа без зміни ширини стовпця, якщо натиснути кнопку Параметри вставки і вибрати варіант Зберегти ширину стовпців оригіналу.

- малювання границь. Новий інструмент малювання границь дозволяє створювати складні границі з мінімальними зусиллями.

- засобу пошуку і заміни даних Microsoft Excel постачені новими корисними параметрами, що дозволяють зіставляти формати і виконувати пошук по всій книзі або всіх аркушах.

- поліпшене діалогове вікно Зміна зв'язків дозволяє перевіряти стан зв'язків на листі і вносити в них зміни. Новий режим книги дозволяє включати автоматичне відновлення зв'язків книги.

- вставляти і видаляти стовпці можна навіть тоді, коли в Microsoft Excel включений автофильтр. також можна скасувати дія і зберегти застосовані умови добору.

Перейти на сторінку: 1 2 3 4 5

Читайте більше

Удосконалення системи оплати праці персоналу підприємства
Основне значення системи оплати праці − полягає в тому, щоб стимулювати виробничу поведінку співробітників компанії, направивши їх на досягнення стратегічних завдань, що стоять перед нею, іншими словами, з'єднати матеріальні інтереси працівників із стратегічними ...

Iнвестицiйнi ризики та iх оцiнка
Зіткнення з різноманітними ризиками – звичайна загроза для будь-якого інвестора в умовах сучасної ринкової економіки. Здебільшого, вкладаючи свої кошти в виробництво тих чи інших товарів чи послуг, інвестор не може мати цілковитої впевненості в суспільному визнанні резуль ...