Меню сайта

Використання інформаційних систем і технологій в обліку для вдосконалення діяльності ТОВ «Каскад»

- перетворення тексту в мову. Режими проказування вмісту осередків після введення значень у кожен осередок або в групу осередків роблять перевірку введених даних простій і зручної. Можна навіть вибрати голос, яким комп'ютер буде відтворювати дані. На жаль. Ця можливість доступна тільки для китайських, японських і англійського (США) мов.

- можлива вставка малюнків і імен файлів у колонтитули.Microsoft Excel дозволяє відкривати XML-файли, зберігати цілі книги у форматі таблиці XML, а також створювати запити до джерел даних XML.

- захист даних в осередках і на аркушах Microsoft Excel від зміни став ще більш надійної і гнучкої. Можна захищати значення і формули осередків, дозволяючи змінювати їхнє форматування. А можна дозволяти зміна осередків тільки визначеним користувачам.

- найбільше часто виконувані задачі в Microsoft Office тепер винесені в області, що відображаються разом з документом Microsoft Office. Це дозволяє, не перериваючи роботи, виконувати пошук файлів за допомогою області задач Пошук, вибирати об'єкти для вставки в області задач Буфер обміну, а також швидко створювати нові документи або відкривати файли за допомогою області задач, що виводиться на екран при запуску додатка Microsoft Office. Загальний перелік областей задач залежить від конкретного додатка Microsoft Office.

- новий зовнішній вигляд. Інтерфейс Microsoft Office XP має більш чіткий і простий зовнішній вигляд. Враженню оновленості сприяють також більш м'які кольори.

- більш зручний доступ до довідкової системи. Усі можливості майстра відповідей у скромному упакуванні. Увівши питання про додаток Microsoft Office у поле Поставити запитання, розташоване в рядку меню, можна переглянути список розділів довідки і прочитати потрібний, незалежно від того, використовується чи помічник ні.

- якщо в додатку виникне помилка, або додаток перестане відповідати на запити, то документи, над якими ведеться робота, можуть бути відновлені. При наступному відкритті додатка ці документи будуть відображені в області задач Відновлення документів.

- безпечний режим Microsoft Office. Додатка Microsoft Office XP можуть виявляти й ізолювати неполадки при запуску. Користувач може пропустити виявлені неполадки, запустити додаток Microsoft Office у безпечному режимі і продовжувати роботу. До файлів Microsoft Excel можна застосовувати цифрові підписи. Цифровий підпис підтверджує, що файл не був змінений.

- посилений захист від макровірусів. При розгортанні Microsoft Office адміністратори мереж можуть видалити Microsoft Visual Basic для додатків, мова програмування Microsoft Office. Це може знизити імовірність зараження документів Microsoft Office вірусами.

Звичайно, ці й інші переваги нової версії Excel не могли не викликати підвищення ресурсоємкості програми, що дуже актуально особливо для старих і повільних комп'ютерів, якими зараз обладнана більшість підприємств. Тому на старих комп'ютерах переважніше використовувати більш стару версію Excel - Excel 2000.

Перейти на сторінку: 1 2 3 4 5 

Читайте більше

Оцінка фінансової стійкості ТзОВ Імперія жирів
В умовах нестабільності економічного середовища та міжнародної фінансової кризи виникає потреба у досконалому аналізі фінансового стану суб’єктів господарювання, основним елементом якого є аналіз фінансової стійкості. Такий є аналіз діяльності підприємства є досить важливим для його ділов ...

Фінансова політика у сфері видатків бюджету України
У курсовій роботі вивчається проблематика Державного бюджету як основи фінансового регулювання економіки. Актуальність дослідження основного фінансового плану держави полягає у функціональному призначенні даного документу в державних фінансах, а також у суперечності пропонованих методів ...