Меню сайта

Загальна характеристика підприємства

Авторитетні сертифікаційні центри розвинених країн: Регістр Ллойда (Лондон), Американське бюро судноплавства (АВS), Морський Регістр судноплавства (Росія), Німецький Ллойд (Гамбург), Бюро Верітас (Франція), Норвезький Верітас (DNV), ТЮФ Норд (Гамбург) підтвердили відповідність вимогам діючих зарубіжних стандартів на продукцію комбінату більш ніж з

200 марок сталі.

2001 рік − сертифікована система забезпечення якості продукції на відповідність міжнародного стандарту ISO 9001 центром ТЮФ Норд в системі ТЮФ СЕРТ і українським центром ДОНСЕРТ в системі УКРСЕПРО.

У 2001 р. розширений сортамент сертифікованої судосталі: Німецьким Ллойдом (Гамбург), Регістром Ллойда (Лондон), Американським бюро судноплавства (АВS).

У 2004 році була проведена повторна сертифікація ТЮФ Норд (Гамбург) конструкційної сталі і труб (ЛПЦ-3000, ЛПЦ-1700, ЛПЦ-4500, ТЕСЦ) електрозварювань з розширенням сортаменту. Вперше на комбінаті сертифікований холоднокатаний і оцинкований прокат.

У соціально-економічному розвитку:

Велика увага приділяється побуту і відпочинку трудящих комбінату. У розпорядженні працівників підприємства і їх сімей Палац Металургів із спортивним комплексом, Будинок дитячої творчості, Спортивний клуб "Іллічевец", туристичний клуб "Лукомор'я", комплекс баз відпочинку і оздоровлення на березі Азовського моря, зокрема комфортабельні пансіонати "Металург", "Зміна", "Надія", "Азовьє", "Вертикаль", "Хвиля", санаторій-профілакторій "Чаю", СКІК "Ай-даніль" на південному березі Криму, більше 35 цехових баз відпочинку. Дитячі оздоровчі центри "Сонячний", "Веселковий", "Яскраво-червоні вітрила" неодноразово визнавалися одними з кращих в області і країні.

До послуг трудящих і їх сімей - водна станція з прогулочними катерами і яхтами, плавальний басейн "Нептун", фізкультурно-оздоровчий комплекс, сучасний комплекс атракціонів "Екстрим-парк".

На комбінаті багато спортсменів світового рівня, є чемпіони Європи і

Олімпійських ігор. Футбольна команда "Іллічівец" добилася визнання не

тільки в Україні, але і за її межами і зараз на шляху до нових перемог,

граючи у виший лізі. Команда ватерполістів "Іллічівец" − семикратний

чемпіон країни, неодноразовий призер українських і міжнародних змагань.

Підприємство має в своєму розпорядженні 27 дитячих дошкільних установ, в яких виховується більше 4000 дітей. Колективи художньої самодіяльності об'єднують більше 1000 учасників - дорослих і дітей.

Охорону здоров'я на комбінаті здійснює медико-санітарний комплекс, що складається з лікарні і поліклініки. На базі внутрізаводської поліклініки створений лікувально-профілактичний центр, який оснащений найсучаснішим медичним устаткуванням, силами комбінату постійно проводяться роботи по технічному оснащенню і реконструкції міськлікарні №1 − медсанчастини підприємства.

На комбінаті, останнім часом, одержали широкий розвиток програми кредитування житла і автомобілів для трудящих.

Впродовж всього періоду існування незалежної України комбінатом повністю і в строк виконуються зобов'язання перед держбюджетом.

На підприємстві здійснюються програми по створенню робочих місць для молоді, забезпеченню соціального захисту більше 30 тис. ветеранів - пенсіонерів підприємства.

Значна допомога виявляється місту. Так, в даний час капітально відремонтовані драмтеатр, будівля апеляційного суду і ін. будівлі комунальної власності міста і прилеглих сільських районів, проводиться газифікація і відсипання шлаком дорогий на території селищ Мирний, Садіння, Гугліно та ін. Щорічно готуються до нового навчального року школи міста і регіону.

Збудовано новий критий стадіон, європейського типу в Приморському районі, узятий в оренду і повністю реконструйований стадіон "Іллічівець".

Введений в експлуатацію унікальний культурно-розважальний

Перейти на сторінку: 1 2 3 4 5 6

Читайте більше

Фінансовий аналіз комерційного банку
Аналіз банківської діяльності є логічним продовженням банківської справи та необхідною передумовою прийняття обґрунтованих управлінських рішень. В банківській сфері аналіз відіграє особливо важливу роль, бо діяльність банку як фінансового посередника заснована на довірі, котра формується ...

Аналіз відносних показників фінансової стійкості ТзОВ «Імперія жирів»
Поряд з абсолютними показниками в процесі аналізу необхідно розглянути відносні показники (коефіцієнти) фінансової стійкості ТзОВ «Імперія жирів». Для цього нами було виділено ряд показників, які найбільш повно дозволяють визначити рівень фінансової стійкості, характеризують структуру джерел фін ...