Меню сайта

Загальна характеристика підприємства

комплекс "Екстрим-парк". Парк розташований на території в 2 гектари, а до складу його атракціонів входять "Колесо огляду" діаметром 31 м, "Башта вільного падіння" висотою 24 м, гойдалки з ефектом невагомості і ін.

Створена найбільша в місті аптечна мережа "Ілліч - фарм". Узятий в оренду, відремонтований за європейськими стандартами і введений в експлуатацію міжнародний аеропорт Маріуполь, по рівню технічної оснащеності і комфорту, вважається одним з кращих в Україні.

На базі ВАТ " ММК ім. Ілліча" створено автопідприємство, обслуговуючий Новоазовський напрямок, страхову компанію "Іллічівська" і страхове суспільство "Іллічівське", які надають всі види страхових послуг, авіакомпанія "Ілліч-авіа". Включені до складу комбінату такі підприємства, як хіміко-металургійна фабрика в пос. Донске, ВАТ "Комсомольське рудоуправління" в р. Комсомольське, ВАТ "Уманьферммаш" в м. Умань, ВАТ "Кондратьевській вогнетривкий завод" в р. Алексєєво-дружковка, ГОК "Укрмеханобр" в р. Кривий Ріг, Маріупольський морський рибний порт, рибоконсервний комбінат, швейна фабрика "Фея", на яких виконані реконструкція і ремонт, налагоджено виробництво продукції, створюються нові робочі місця для жителів міста. Шахта "Марія" на Луганщіні.

Крупні засоби знаходяться для надання допомоги маріупольським підприємствам житлового, транспортного господарства, охорони здоров'я, культури і науки.

Податкові платежі до міського бюджету з вересня 2004 р. по липень

2005р. склали 121,9 млн. грн. Крім того, перераховано до пенсійного фонду

342,5 млн. грн. За минулий рік на зміст соціальної сфери підприємства і

надання безвідплатної фінансової допомоги місту було витрачене 384,2 млн.

грн. з них:

- соціальний захист і оздоровлення трудящих і членів їх сімей (включаючи здешевлення живлення в їдальнях, пансіонатах), пенсіонерів, проведення культурно-масових і спортивних заходів -111,7млн. грн.;

- зміст житла, дитячих садів і ін. об'єктів соцкультбит − 133,5 млн. грн.;

- безвідплатна фінансова допомога і надання безвідплатних послуг виконавським органам влади, громадським організаціям, учбовим, спортивним, релігійним закладам, установам - 123,9 млн. грн.;

- держадміністраціям, муніципалітетам, виконкомам, сільрадам -20,6 млн. грн.;

- медичним і оздоровчим установам - 13,2 млн. грн.;

- Учбовим, спортивним, дитячим установам, школам, інтернатам, училищам - 12,4 млн. грн.;

- установам МВС, військовим частинам - 19,1 млн. грн.;

- громадським організаціям і релігійним закладам - 2,8 млн. грн.;

- відремонтовано і упорядковано міських доріг і територій, прилеглих до міських установ на суму 9,5 млн. грн.;

- до вересня 2005 р. комбінатом закінчений ремонт 112 учбових закладів - шкіл, інтернатів, ПТУ - кошторисною вартістю більше 50 млн. грн.

З вересня 2004 р. по липень 2005 р. в капбудівництво об'єктів

соцкультпобуту вкладено 98,6 млн. грн.

Зокрема: шкільні поля Маріуполя - на суму 11,1 млн. грн., критий стадіон по ін. Нахімова на 6000 місць - 55,4 млн. грн., реконструкція стадіону "Іллічівець" - 1,0 млн. грн. розчищення русла р. Кальчик - 1,9 млн. грн., парк атракціонів в заплаві р. Кальчик (з набережній) - 4,3 млн. грн.

За період з вересня 2005 року по листопад 2006 року була надана матеріальна допомога наступним бюджетним установам і організаціям міста:

- Медичним установам: міської СЕС; Іллічівської СЕС; пологовому будинку пос. Україна; міськлікарні №4, ендокринному відділенню; міськлікарні №2, відділенню реанімації; амбулаторії пос. Старий Крим; медвитверезнику; психіатричній лікарні; міськлікарні №3, неврологічному відділенню; міськлікарні №1, терапевтичному відділенню, фізкабинет; урології; дошкільному санаторію "Айболіт"; фельдшерсько-акушерському пункту в с. Бойовому; дитячому щелепний-мозковому відділенню м. Донецька.

Перейти на сторінку: 1 2 3 4 5 6

Читайте більше

Податок на доходи фізичних осіб
Податки - це фінансова категорія, яка впливає на економічні явища та процеси розвитку суспільства. Вони, як знаряддя перерозподілу доходів юридичних та фізичних осіб, є обов'язковим атрибутом держави незалежно від моделі та політики її розвитку. Це дуже небезпечний інструмент у розпорядже ...

Особливості оподаткування бюджетних установ
Актуальність роботи. Діяльність держави у сфері встановлення і стягнення податків ґрунтується на застосуванні широкого арсеналу інструментів, знання яких необхідні, з одного боку, майбутнім фінансистам підприємницьких структур для нарахування і сплати податків, з іншого - майбутнім фахів ...