Меню сайта

Загальна характеристика підприємства

комплекс "Екстрим-парк". Парк розташований на території в 2 гектари, а до складу його атракціонів входять "Колесо огляду" діаметром 31 м, "Башта вільного падіння" висотою 24 м, гойдалки з ефектом невагомості і ін.

Створена найбільша в місті аптечна мережа "Ілліч - фарм". Узятий в оренду, відремонтований за європейськими стандартами і введений в експлуатацію міжнародний аеропорт Маріуполь, по рівню технічної оснащеності і комфорту, вважається одним з кращих в Україні.

На базі ВАТ " ММК ім. Ілліча" створено автопідприємство, обслуговуючий Новоазовський напрямок, страхову компанію "Іллічівська" і страхове суспільство "Іллічівське", які надають всі види страхових послуг, авіакомпанія "Ілліч-авіа". Включені до складу комбінату такі підприємства, як хіміко-металургійна фабрика в пос. Донске, ВАТ "Комсомольське рудоуправління" в р. Комсомольське, ВАТ "Уманьферммаш" в м. Умань, ВАТ "Кондратьевській вогнетривкий завод" в р. Алексєєво-дружковка, ГОК "Укрмеханобр" в р. Кривий Ріг, Маріупольський морський рибний порт, рибоконсервний комбінат, швейна фабрика "Фея", на яких виконані реконструкція і ремонт, налагоджено виробництво продукції, створюються нові робочі місця для жителів міста. Шахта "Марія" на Луганщіні.

Крупні засоби знаходяться для надання допомоги маріупольським підприємствам житлового, транспортного господарства, охорони здоров'я, культури і науки.

Податкові платежі до міського бюджету з вересня 2004 р. по липень

2005р. склали 121,9 млн. грн. Крім того, перераховано до пенсійного фонду

342,5 млн. грн. За минулий рік на зміст соціальної сфери підприємства і

надання безвідплатної фінансової допомоги місту було витрачене 384,2 млн.

грн. з них:

- соціальний захист і оздоровлення трудящих і членів їх сімей (включаючи здешевлення живлення в їдальнях, пансіонатах), пенсіонерів, проведення культурно-масових і спортивних заходів -111,7млн. грн.;

- зміст житла, дитячих садів і ін. об'єктів соцкультбит − 133,5 млн. грн.;

- безвідплатна фінансова допомога і надання безвідплатних послуг виконавським органам влади, громадським організаціям, учбовим, спортивним, релігійним закладам, установам - 123,9 млн. грн.;

- держадміністраціям, муніципалітетам, виконкомам, сільрадам -20,6 млн. грн.;

- медичним і оздоровчим установам - 13,2 млн. грн.;

- Учбовим, спортивним, дитячим установам, школам, інтернатам, училищам - 12,4 млн. грн.;

- установам МВС, військовим частинам - 19,1 млн. грн.;

- громадським організаціям і релігійним закладам - 2,8 млн. грн.;

- відремонтовано і упорядковано міських доріг і територій, прилеглих до міських установ на суму 9,5 млн. грн.;

- до вересня 2005 р. комбінатом закінчений ремонт 112 учбових закладів - шкіл, інтернатів, ПТУ - кошторисною вартістю більше 50 млн. грн.

З вересня 2004 р. по липень 2005 р. в капбудівництво об'єктів

соцкультпобуту вкладено 98,6 млн. грн.

Зокрема: шкільні поля Маріуполя - на суму 11,1 млн. грн., критий стадіон по ін. Нахімова на 6000 місць - 55,4 млн. грн., реконструкція стадіону "Іллічівець" - 1,0 млн. грн. розчищення русла р. Кальчик - 1,9 млн. грн., парк атракціонів в заплаві р. Кальчик (з набережній) - 4,3 млн. грн.

За період з вересня 2005 року по листопад 2006 року була надана матеріальна допомога наступним бюджетним установам і організаціям міста:

- Медичним установам: міської СЕС; Іллічівської СЕС; пологовому будинку пос. Україна; міськлікарні №4, ендокринному відділенню; міськлікарні №2, відділенню реанімації; амбулаторії пос. Старий Крим; медвитверезнику; психіатричній лікарні; міськлікарні №3, неврологічному відділенню; міськлікарні №1, терапевтичному відділенню, фізкабинет; урології; дошкільному санаторію "Айболіт"; фельдшерсько-акушерському пункту в с. Бойовому; дитячому щелепний-мозковому відділенню м. Донецька.

Перейти на сторінку: 1 2 3 4 5 6

Читайте більше

Державний бюджет та державний борг в Україні
Актуальність даної теми полягає в тому, що зараз в Україні гостро стоїть питання про державне фінансування. Зараз окрім того, що існує значний брак коштів у державному бюджеті, Україна має досить великий державний борг. Сучасний розвиток України показує, що саме державний бюджет потребує ...

Методичні підходи до оцінки фінансової стійкості підприємства
При проведенні аналізу фінансової стійкості підприємств в економічній літературі використовують різні методи і підходи. Оскільки не існує єдності у визначенні категорії фінансової стійкості, то відсутній і єдиний підхід до визначення показників оцінки фінансової стійкості підприємства. Для хар ...