лЕМЧ ЯЮИРЮ

оНКЁЦПЮТЁВМЮ ОПНЛХЯКНБЁЯРЭ сЙПЮ©МХ. II ПНКЭ РЮ ОЕПЯОЕЙРХБХ ПНГБХРЙС

Оцінюючи ситуацію в поліграфічній сфері, слід наголосити на тому, що вона залишається складною, неоднозначною та суперечливою. Як і в усьому нашому вітчизняному виробництві, тут не вистачає обігових коштів, тиснуть непомірні податки, дається

взнаки низька платоспроможність населення і юридичних осіб, у результаті чого падає попит на поліграфічну продукцію і зростає дебітор

ська заборгованість. Низькою є завантаженість виробничих потужностей, значна їх частина потребує модернізації, складним є фінансове становище поліграфічних підприємств.

Водночас більшість виробничих колективів усіх форм власності перебувають, як кажуть, "на плаву", прагнуть не тільки вижити, а й потроху розвиваються, відтворюють виробництво.

Підсумки роботи у минулому році свідчать про певне пожвавлення роботи поліграфїїідеякустабілізаціюекономічної ситуації. Зокрема, підприємства, що перебувають у функціональному підпорядкуванні Держкомінформполітики, закінчили рік з приростом товарної продукції, порівняно з 1997 роком, з усіх натуральних показників: по книжково-журнальній продукції — на 3,8 відсотка, газетній — на 20,1, образотворчо-етикетковій — 30,5.

Обсяг випуску товарної продукції в діючих цінах збільшився на 21,1 відсоток, балансовий прибуток — на 25,5, середньомісячна зарплата підвищилась на 17,9 відсотка.

Проте, як видно з результатів роботи першого кварталу нинішнього року, стабілізаційні процеси в галузі ще не набрали стійкого характеру. Показники, на жаль, гірші, ніж у січні—березні минулого року. Зокрема, випуск поліграфічної продукціїв діючих цінах склав усього 89,3 відсотка, книжкової ( в аркушах-відбитках) — 45,3 %, газетної — 84,5 %.

Не може не викликати стурбованість те, що минулий рік кожне третє

підприємство системи Держкомінформполітики закінчило зі збитками.

Цього року коло збиткових підприємств розширилося. Насамперед, тому, що навантаження на собівартість продукції за рахунок незалежних від поліграфії факторів з 1 січня нинішнього року збільшилось.

Зокрема, у зв'язку зі скасуванням понижуючого коефіцієнта, на 40 відсотків зросли амортизаційні відрахування, які входять до собівартості продукції. А це досить значні суми. Особливо це відчувають виробництва, які мають порівняно нові будівлі.

оЕПЕИРХ МЮ ЯРНПЁМЙС: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

вХРЮИРЕ АЁКЭЬЕ

пНКЭ ЙПЕДХРС Б ДЁЪКЭМНЯРЁ ОЁДОПХ╨ЛЯРБЮ
йНЛЕПЖЁИМХИ ЙПЕДХР - ЁЯРНПХВМН ОЕПЬЮ ТНПЛЮ ЙПЕДХРМХУ БЁДМНЯХМ. оПЮЙРХЙЮ БЁДЯРПНВЕМНЦН ОКЮРЕФС Б НАЛЁМ МЮ МЕЦЮИМН НДЕПФСБЮМЁ РНБЮПХ ЁЯМСБЮКЮ ЫЕ МЮ ПЮММЁУ ЯРЮДЁЪУ ПНГБХРЙС РНБЮПМНЦН НАЛЁМС. йНЛЕПЖЁИМХИ ЙПЕДХР (ОПНДЮФ РНБЮПЁБ Г БЁДЯРПНВЙНЧ ОКЮРЕФС) БХМХЙ И СРБЕПДХБЯЪ БМЮЯКЁДНЙ ЯРЮКНЦН МЕ ...

лЁЯЖЕБЁ ОНДЮРЙХ РЮ ГАНПХ ЪЙ ЯЙКЮДНБЮ ЯХЯРЕЛХ НОНДЮРЙСБЮММЪ сЙПЮ©МХ
яЭНЦНДМЁ ОНДЮРЙХ БЁДЁЦПЮЧРЭ БХПЁЬЮКЭМС ПНКЭ С ТНПЛСБЮММЁ ДНУЁДМН© ВЮЯРХМХ ДЕПФЮБМНЦН АЧДФЕРС. бНМХ БХЙНМСЧРЭ ПНКЭ ПЕЦСКЪРНПЮ ЕЙНМНЛЁВМХУ БЁДМНЯХМ С ЯСЯОЁКЭЯРБЁ. яРБНПЕММЪ НОРХЛЮКЭМН© ЯХЯРЕЛХ НОНДЮРЙСБЮММЪ - НДМЕ Г МЮИЦНКНБМЁЬХУ ГЮБДЮМЭ ДЕПФЮБХ. еЙНМНЛЁВМЁ БЁДМНЯХМХ, ОНБ'ЪГЮМЁ Г ОНДЮРЙЮЛХ, ...