Меню сайта

Загальна характеристика підприємства

Товариство з обмеженою відповідальністю «Моноліт» будівельний альянс» зареєстровано у квітні 2003 року.

Основним завданням компанії є будівництво житла та офісних будівель в місті Харкові. Будівництво здійснюється з використанням імпортного високопродуктивного обладнання, раціональних технологій каркасно-монолітного житлового будівництва і системних підходів в управлінні персоналом.

До групи компаній входять наступні підприємства, що працюють на ринку будівництва житлової та будівельної нерухомості:

- ТОВ «Моноліт» будівельний альянс» - головне підприємство (будівництво житлової, комерційної та промислової нерухомості, майнові права на землю);

- ТОВ «Укрместпромпроект» (проектні роботи);

- ТОВ «Токмацький кар'єр» (видобуток і виробництво щебеню);

- ТМ «Харківбетон» (виробництво асфальту, бетонних сумішей, виробів з бетону);

- ТОВ «СК Інтербуд» (будівництво автодоріг, прокладка інженерних мереж та роботи з благоустрою);

- ТОВ «Технобудсістема» (ремонтно-будівельні роботи, інжиніринг);

- ТОВ «Західевробуд»;

- ТОВ «БМУ-3»;

- ТОВ «Жилсервіс» (експлуатація побудованих житлових будинків і комерційної нерухомості).

Основною особливістю будівель, що зводяться компанією, є наявність у них безригельного каркаса, який повною мірою дозволяє реалізувати різноманіття архітектурно-планувальних рішень для об'єктів будівництва різного призначення. У зіставленні з широко поширеними в минулому великопанельними і безкаркасними будівлями з несучими стінами, багатоповерхові будівлі з безригельного каркасом має такі переваги:

- можливість поліпшеної і вільного планування квартир і офісних приміщень;

- можливість гнучкої зміни ліній фасаду будівлі, формування уступів, западин, тупих і гострих кутів;

- можливість зміни висот поверхів як у межах одного поверху, так і по висоті будівлі;

- наявність досить простих конструктивних рішень примикання нових будівель до вже існуючих і можливість гармонійної ув'язки їх архітектурних образів;

- технологічна простота і відносно низькі трудовитрати на зведення будівель;

- мінімізація енерговитрат на опалення будівель.

Фахівці компанії вивчали передовий досвід вітчизняних та закордонних будівельних компаній. Встановлено ділові стосунки з будівельними фірмами і виробниками будматеріалів Німеччини, Австрії, Білорусії, Італії, Польщі, Росії, Словаччини.

Досягнутий нами рівень будівельного виробництва із застосуванням передових технологій і сучасних високоякісних будівельних матеріалів дозволяють виконувати в комплексі будь-які будівельні роботи із забезпеченням їх високої якості в найкоротші терміни.

Для ефективного управління організацією необхідно, щоб її структура відповідала цілям та завданням діяльності підприємства і була пристосована до них. Організаційна структура створює деякий каркас, який є основою для формування окремих адміністративних функцій.

Структура організації встановлює відповідальність підрозділів організації за ретельне дослідження окремих елементів зовнішнього оточення і за передачу до відповідних точок інформації про події, що вимагають особливої уваги.

Під організаційною структурою фірми розуміється її організація з окремих підрозділів з їх взаємозв'язками, які визначаються поставленими перед фірмою і її підрозділами цілями і розподілом між ними функцій. Організаційна структура передбачає розподіл функцій і повноважень на прийняття рішень між керівними працівниками фірми, відповідальними за діяльність структурних підрозділів, складових організацію фірми. Проблема вдосконалення організаційної структури управління передбачає уточнення функцій підрозділів, усунення багатоступеневості, дублювання функцій. Основним завданням тут є підвищення ефективності управління [11].

Перейти на сторінку: 1 2

Читайте більше

Дефіцит бюджету та його вплив на економічний розвиток
Стан бюджетної системи можна назвати найважливішим критерієм економічної ситуації в країні, а однією з найважливіших функцій бюджету є регулювання економіки. Адже закладені в ньому параметри визначають наявність інвестиційних стимулів і потенціалу вкладень, рівень соціального захисту гро ...

Організація діяльності Центральної районної поліклініки Деснянського району
фінансування облік поліклініка Інформація про діяльність підприємства необхідна - працівнику, засновнику(учаснику) підприємства, представникам контролюючих органів, і, врешті, просто жителям району, в даному випадку Деснянського, де функціонує центральна поліклініка. Кожному важливо, ...