Меню сайта

Відділ обліку та звітності інформаційного забезпечення та контролю за надходженням доходів

) надає безоплатно на вимогу застрахованих осіб інформацію, що міститься на їх персональних облікових картках у Державному реєстрі.

Відділ обліку звітності, інформаційного забезпечення та контролю за надходження доходів має певні права та обов‘язки, які пов‘язані з функціями, що виконує відділ.

Відділ має право: одержувати у встановленому порядку від посадових осіб управління інформацію, необхідну для виконання покладених на відділ функцій; отримувати безоплатно від органів державної влади, підприємств, установ і організацій незалежно від форм власності, виду діяльності та господарювання і від фізичних осіб - суб’єктів підприємницької діяльності відомості про нарахування, обчислення та сплату єдиного внеску, інших платежів, а також інші відомості, необхідні для здійснення покладених на відділ функцій, передбачених законодавством; вимагати від керівників та інших посадових осіб підприємств, установ, організацій, а також від фізичних осіб-підприємців усунення виявлених порушень законодавства про збір та ведення обліку єдиного внеску; застосовувати фінансові санкції, передбачені законодавством; порушувати в установленому законом порядку питання про притягнення до відповідальності осіб, винних у порушенні законодавства про збір та ведення обліку єдиного внеску та інших платежів; здійснює в межах своєї компетенції контроль за дотриманням страхувальниками та застрахованими особами вимог законодавства про збір та облік єдиного внеску.

Відділ обліку та звітності інформаційного забезпечення та контролю за надходженням доходів згідно із завданнями виконує також і функції: здійснює реєстрацію та веде облік платників єдиного внеску: юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців, осіб, які приймають добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування; збирає, оброблює, систематизує та зберігає передбачені законодавством про пенсійне забезпечення відомості про застрахованих осіб, що пов’язано з визначенням права на виплати з Пенсійного фонду та їх розмір за загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням; здійснює реєстрацію та веде облік платників єдиного внеску: юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців, осіб, які приймають добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування; реалізує технологію передачі даних ІКІС СПОВ до Центрального сховища даних Інформаційного Центру в м. Києві; забезпечує функціонування єдиного реєстру страхувальників в рамках системи яка функціонує у архітектурі WEB-орієнтованої інформаційної системі Пенсійного фонду України (WEB ЄРС); інформує громадськість про свою діяльність, веде роз’яснювальну роботу серед населення, застрахованих осіб, страхувальників, проводить семінари, розповсюджує офіційні інформаційні - роз’яснювальні матеріали Пенсійного фонду України з питань персоніфікованого обліку відомостей про застрахованих осіб, з роз’ясненням мети, суті та регламенту персоніфікованого обліку у Пенсійному фонді, добровільної участі у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування; створює умови для надання страхувальниками звітності в електронній формі з використанням електронного цифрового підпису; забезпечує підтримку інтегрованої комплексної системи (ІКІС) Пенсійного фонду, підтримку та супровід серверів баз даних та термінальних станцій ІКІС, впровадження та підтримку нових програмних модулів інтегрованої комплексної інформаційної системи.

Перейти на сторінку: 1 2 3 4 5

Читайте більше

Гроші сутність, функції та теорія виникнення
Все наше життя тісно пов`язане з використанням грошей. Ми звикли до грошей до такої міри, що сприймаємо їх як належне, і не підозрюємо, що в нашому гаманці лежить один із найвидатніших винаходів людської думки. Гроші виконують важливу економічну роль. Розмаїття формулювання суті грошей св ...

Застосування акредитиву в мiжнародних формах розрахункiв
Форми безготівкових розрахунків розрізняються між собою видом застовуваних розрахуноквих документів та порядком їх обігу. На сьогоднішній день безготівкові розрахунки між господарюючими органами можуть здійснюватися в таких формах: платіжні доручення, платіжні вимоги-доручення, чеки, ...