Меню сайта

Організація депозитних операцій комерційних банків

Відсоткова ставка по вкладу на вимогу «Стабільний прибуток» становить 6% річних в гривні, 5% річних у доларах США та 5% річних в євро. Депозит приймається на безстроковий термін. Мінімальна сума владу становить 1 гривня, 1 долар США або 1 євро.

Приклад. Клієнт на умовах вкладу на вимогу «Стабільний прибуток» вкладає в банк 5000 гривень під відсоткову ставку 6% .Через 6 місяців клієнт забирає кошти. Розрахувати суму нарахованих відсотків.

Для розрахунку використовуємо формулу (1.1)

В = ( С · Вс · К) / (365 · 100%)

де, В - сума нарахованих простих відсотків;

С - сума вкладу;

Вс - відсоткова ставка по депозиту;

К - кількість днів в періоді.

В = ( 5000 · 6% · 180) / (365 · 100%) = 147,95 гривень - сума нарахованих відсотків.

Банк "Київська Русь" є учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (свідоцтво № 89 від 02.09.1999 учасника Фонду гарантування вкладів фізичних осіб), який створений на виконання Указу Президента України від 10 вересня 1998 року № 996/98.

Фонд є державною спеціалізованою установою, яка виконує функції державного управління у сфері гарантування внесків фізичних осіб. Основною метою діяльності Фонду в Україні є захист прав та інтересів фізичних осіб - вкладників банків. Фонд гарантує кожному вкладнику банку-учасника Фонду гарантування вкладів компенсацію коштів за вкладами, включаючи відсотки, у розмірі залишку вкладу (суми кількох вкладів у банку) на день настання недоступності вкладів, але не більше 150 000 грн.

Звернутися для отримання гарантованої суми компенсації необхідно упродовж трьох років від дня настання недоступності вкладів.

Виплата гарантованих сум за рахунок коштів Фонду здійснюється у національній валюті України на території України.

Перейти на сторінку: 5 6 7 8 9 10 

Читайте більше

Основні показники фінансового стану підприємства та їх розрахунок на прикладі ДП ПАТ Київхліб
Базою проведення практики є дочірнє підприємство ПАТ «Київхліб» Булочно-кондитерському комбінаті в місті Києві, на вул. Чорновола, 41, який здійснює свою економічну діяльність в галузі виробництва хліба та хлібобулочних виробів. Відповідно до Статуту основними видами діяльності є : в ...

Бюджетування та контролінг на підприємстві
Останнім часом підприємства найчастіше застосовують систему бюджетного планування, яка впроваджується з метою економії фінансових ресурсів, скорочення невиробничих витрат, більшої гнучкості в управлінні і контролі за собівартістю продукції, а також підвищення точності планових показників. ...