Меню сайта

Аналіз виконання прибуткової частини міського бюджету на прикладі міста Львова за 2010 та 2012 роки

Для здійснення у 2012 році виплат, визначених Законом України “Про реструктуризацію заборгованості з виплат, передбачених статтею 57 Закону України “Про освіту“ педагогічним, науково-педагогічним та іншим категоріям працівників навчальних закладів” надійшла субвенція з державного бюджету в сумі 3,2 млн. грн., використано установами освіти - 2,9 млн. грн., культури і мистецтва - 269,1 тис. грн.

На утримання закладів освіти в міському бюджеті м. Львова на 2012 рік передбачено 394,0 млн. грн., використано 379,8 млн. грн. або 96,4 відсотка до плану на рік з врахуванням змін.

Найбільшу питому вагу складають видатки на заробітну плату з нарахуваннями - 296,0 млн. грн., що становить 97,2 відсотка до річного плану.

На комунальні послуги та енергоносії використано 30,0 млн. грн. або 89,5 відсотка річного обсягу. На харчування дітей в дитячих дошкільних закладах, дитячому будинку № 1, загальноосвітній школі-інтернат № 2, дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування та з малозабезпечених сімей, учнів 1- 4 класів в загальноосвітніх школах міста використано 28 млн. грн.

В повному обсязі використана субвенція з державного бюджету на утримання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування в дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях в сумі 220,1 тис. грн.

На виконання “Основних напрямків розвитку освітньої галузі області на період 2010 - 2012 років” з обласного бюджету надійшла і використана субвенція в сумі 277,4 тис. грн., а саме: на забезпечення закладів дошкільної освіти та загальноосвітніх шкіл навчально-методичними матеріалами - 141,8 тис. грн., створення належних умов для фізичного виховання школярів - 60,0 тис. грн., для оснащення спеціальним діагностичним обладнанням Центру розвитку дитини -75,6 тис. грн.

За 2012 рік на охорону здоров’я із запланованої суми 267,8 млн. грн. використано 253,3 млн. грн., або 94,6 відсотків до уточненого плану на рік.

Найбільшу питому вагу у видатках складає заробітна плата з нарахуваннями - 74,5 відсотка, комунальні послуги та енергоносії - 5,4 відсотка, медикаменти - 5,2 відсотки, харчування - 2,3 відсотки, капітальні видатки - 7,6 відсотка та інші видатки - 5 відсотків від загальної суми видатків.

Так, на заробітну плату з нарахуваннями використано 188,6 млн. грн. Із зазначених видатків за рахунок економії фонду оплати праці виплачено матеріальну допомогу працівникам установ в сумі 7,8 млн. грн.

На комунальні послуги та енергоносії використано 13,8 млн. грн., на медикаменти використано 13,2 млн. грн., харчування - 6,9 млн. грн.

На придбання обладнання спрямовано 13,2 млн. грн., в тому числі за рахунок субвенції з обласного бюджету на виконання програми “Стратегія подолання материнської та дитячої смертності” - 0,6 млн. грн. Так, для установ охорони здоров’я в централізованому порядку придбано 19 автомобілів швидкої медичної допомоги, 6 санітарних автомобілів, рентгендіагностичні системи, апарати штучної вентиляції легень, комплект обладнання для лапароскопії, ультразвукові діагностичні системи, ліжка для допомоги при пологах, стоматологічні установки, стерилізатори медичні, колькоскоп, фізіотерапевтичне обладнання, електрохірургічну систему, офтальмоскопи, аналізатор біохімічний, офтальмоскопи та установки для ручної обробки плівки.

Перейти на сторінку: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Читайте більше

Управління фінансами
Необхідність переходу в Україні до інформаційного суспільства ставить перед урядом завдання формування єдиного інформаційного простору (ЄІП) в державному управлінні. Для цього необхідно враховувати особливості функціонування всіх гілок влади державного управління, законодавчих процесів, ...

Особливості державного фінансового контролю з фінансової та бухгалтерської звітності на прикладі Кіровоградської обласної лікарні
В умовах реалізації адміністративної реформи в Україні здійснюється безперервний пошук шляхів удосконалення форми та змісту державного управління. Порушуються питання не тільки стосовно оптимізації структури тих чи інших державних інституцій, а й переглядаються механізми організації держа ...