Меню сайта

Практична частина

МД = 48,9 * 0,8 = 39,12 тис. грн.

) Визначаємо суму дивідендів по привілейованих акціях:

∑ Дприв. = Цн * К *%

∑ Дприв. = 20 * 6,7 * 0,09 = 12,06 тис. грн.

) ∑ Дкприв. = Цн * К *% * n

∑ Дкприв. = 20 * 6,7 * 0,09 * 1 = 12,06 тис. грн.

) Визначаємо суму дивідендів по простих акціях:

∑ Дпрост. = 39,12 - 12,06 - 12,06 = 15 тис. грн.

) Знаходимо вартість однієї простої акції:

/ (67000 - 335) = 15000 / 66665 =0,23 грн.

) Знаходимо вартість однієї привілейованої акції:

/ 335 = 36 грн.

Відповідь. Сума дивідендів, яку слід виплатити по привілейованих акціях становить 12,06 тис. грн., Сума дивідендів по простих акціях - 15 тис. грн.

Висновки

Центральне місце у системі державних доходів посідають доходи бюджетів держави - державного бюджету та місцевих бюджетів.

Формою прояву категорії доходи бюджету служать різні види платежів підприємств, організацій і населення до бюджету, а їх матеріальним втіленням є грошові кошти, що мобілізуються до бюджету.

Доходи бюджету підрозділяються залежно від різних ознак.

За соціально-економічними ознаками доходи бюджету включають доходи, що надходять від підприємств і організацій, та доходи, що надходять від населення.

За джерелами створення розрізняють надходження від державних підприємств і організацій, надходження від підприємств і організацій інших форм власності, інші надходження.

За методами вилучення доходи бюджету містять в собі податкові або неподаткові надходження.

Важлива роль на фондовому ринку належить акціям. Згідно з правовими нормами в Україні акції випускаються тільки акціонерними товариствами. Приватизація і роздержавлення державного майна передбачає акціонування підприємств, створення на базі державних підприємств акціонерних товариств відкритого (ВАТ) або закритого типу (ЗАТ). Акціонерними товариствами здійснюється випуск пайових зобов'язань, як правило, у вигляді акції. Найпоширенішими випадками, коли акціонерні товариства випускають акції, є такі:

) створення товариства;

) зміна номінальної вартості акцій при зміні статутного фонду;

) збільшення статутного фонду шляхом додаткового випуску акцій при незмінній номінальній вартості останніх;

) поділ або консолідація акцій при незмінному статутному фонді;

) окремі випадки реорганізації акціонерного товариства.

Акція - іменний цінний папір, який посвідчує майнові права його власника (акціонера), що стосуються акціонерного товариства (далі АТ), включаючи право на отримання частини прибутку у вигляді дивідендів, право на отримання частини майна у разі ліквідації АТ, право на управління АТ, а також немайнові права, передбачені Цивільним кодексом України та законом, що регулює питання створення, діяльності та припинення АТ.

Перейти на сторінку: 1 2 

Читайте більше

Податкова політика України
Проведення ринкових реформ значною мірою залежить від стану фінансів держави та її бюджету, через який держава акумулює кошти для фінансування пріоритетних напрямів розвитку економіки, соціальної сфери, культури тощо. Бюджетні відносини потребують державного регулювання, яке досягаєть ...

Бізнес-план АТзт ПГХ Хрещатик
Резюме. Метою представленого бізнес-плану є найкраще представлення АТзт ПГХ “Хрещатик” можливим інвесторам для залучення капіталу в розмірах достатніх для нормального продовження фінансово-господарської діяльності , заснованої на прогресивній виробничо-комерційній ідеї на основі ...