Меню сайта

Аналіз ділової активності

Як свідчать дані таблиці 3.5, фінансово - господарської діяльності підприємства за аналізований період отримано чистий дохід у розмірі 34580,9 тис.грн., що на 3002,9 тис. грн. більше, ніж минулому періоді.

Середній залишок оборотних активів на початок періоду склав 17929,5 тис. грн., на кінець 197445,3 тис.грн, тобто протягом року спостерігається їх зростання на 1815,8 тис.грн.

Серед оборотних активів підприємства найбільш ваговими є дебiторська заборгованість, сума якої протягом року збiльшилась на 1834,5 тис.грн.

Коефіцієнти оборотності оборотних активів характеризують швидкість обігу їх різних видів і показують, скільки разів за період оновлюється їх запас. Так, швидкість оборотності оборотних активів в звітному році склала 1,8 обороту, що зрівнялась з рівнем минулого року, оборотність запасів зросла до 13,6 обороту, тобто просліджується динаміка збільшення швидкості оборотних цих видів активів, що позитивно характеризує роботу підприємства.

Оборотність дебіторської заборгованості складає 1,8обороту, що також зрівнялась з минулим роком, що свідчить про продуктивну роботу підприємства. Негативним моментом в діяльності підприємства є зниження рівня оборотності грошових коштів на 1970,6 звороту протягом року.

Збільшення числа зворотів оборотних активів в цілому і запасів привело до зменшення їх тривалості на 3,6 дня і 3,2 дня відповідно.

Час звернення грошових коштів і дебіторської заборгованості не змiнилися, а залишаються нерухомими 200 днiв, що може привести до подальшої скрути в проведенні розрахунків.

Перейти на сторінку: 1 2 

Читайте більше

Фінансовий аналіз діяльності ВАТ Завод ім. Фрунзе
Фінансовий аналіз - це дослідження фінансового стану й основних результатів фінансової діяльності підприємства з метою виявлення резервів подальшого підвищення його ринкової вартості й забезпечення ефективного розвитку. Проведення фінансового аналізу є актуальним для кожного підприємст ...

Значення харчової промисловостi у соцiальному та економiчному розвитку України
На сучасному етапі розвитку склалося важке економічне становище для всього народного господарства України і особливо для харчової промисловості, так як ця галузь дуже залежить від інших галузей – машинобудівної, хімічної, нафтопереробної, і особливо платоспроможності населення. Харчо ...