Меню сайта

Аналіз даних інвестицій по дніпропетровській області щодо надходження іноземних інвестицій

Обсяг іноземних інвестицій у Дніпропетровську область станом на жовтень 2011 р. перевищує 8 млрд дол. Про це губернатор Дніпропетровської області Олександр Вілкул повідомив під час колегії облдержадміністрації, підводячи підсумки соціально-економічного розвитку регіону за 2011 рік, передає прес-служба Дніпропетровської облдержадміністрації.

"Усі ключові показники соціально-економічного розвитку області за 10 місяців перевиконано. Дніпропетровщина впевнено посідає першість серед регіонів України з залучення прямих іноземних інвестицій в економіку області - у жовтні їх обсяг перевищив 8 млрд доларів. Довіра інвестора - це за європейськими стандартами державного управління головний маркер успішності діяльності влади і головна передумова для стійкого економічного зростання та покращення добробуту громадян. Знаково, що відчутне зростання відбувається в рамках кластерів розвитку сільського господарства й будівництва, а також в таких галузях з високою доданою вартістю, як машинобудування та легка промисловість", - сказав Вілкул.

Обсяги промислового виробництва в області у січні-жовтні зросли на 5,9%. Найбільше зростання в машинобудуванні - на 30%, легкій промисловості - на 21,2%, випуску неметалевої мінеральної продукції - на 17,7%, обробці деревини - на 17,4%, виробництві харчових продуктів - на 7,3%. Обсяги надходжень податків та зборів до зведеного бюджету області за 10 місяців цього року зросли в 1,4 рази, експорт товарів за 9 місяців - на 34,5%.

В економіку України іноземними інвесторами за 9 місяців 2011 р. направлено 4 млрд 742,1 млн. дол.прямих інвестицій (акціонерного капіталу) <http://www.rbc.ua/rus/top/show/inostrannye-investitsii-v-ekonomiku-ukrainy-za-9-mesyatsev-15112011123300>.

Майже всі прямі іноземні інвестиції в економіку Дніпропетровської області надходять з країн Європейського Союзу.

"94% від загального обсягу прямих іноземних інвестицій в економіку Дніпропетровської області надійшло саме з країн Європейського Союзу", - зазначив губернатор Дніпропетровської області Олександр Вілкул під час зустрічі з виконавчим директором Європейської Бізнес Асоціації (ЕВА) Ганною Дерев'янко.

Тому, з його слів, зустріч з керівництвом Європейської Бізнес Асоціації, яка об'єднує близько 900 компаній і є провідною організацією міжнародного бізнесу в Україні, - важливий крок у розвитку конструктивних відносин між владою та експертами інвестиційного ринку.

Олександр Вілкул підкреслив, що в обласної влади і ЕBА спільна мета - розвиток економіки і поліпшення інвестиційного клімату.

Говорячи про дебюрократизацію та боротьбу з корупцією як про пріоритетні напрями, губернатор зазначив, що у всіх містах і районах області створено 35 дозвільних центрів, що надають послуги в режимі "єдиного вікна". Органи державної влади та місцевого самоврядування об'єднані в єдину електронну мережу, що дає можливість використовувати електронний документообіг і контроль за роботою органів влади в режимі он-лайн через електронну систему "Відкрита влада".

Зі слів Олександра Вілкула, основна перевага Дніпропетровщини - комфортні умови для ведення бізнесу. Наприклад, за обсягами реалізованої продукції на душу населення Дніпропетровська область займає перше місце в Україні. За 2011 рік промислові підприємства регіону збільшили свій прибуток втричі - до трьох мільярдів 750 млн. дол.

Перейти на сторінку: 1 2

Читайте більше

Дослідження конкурентоспроможності продовольчих товарів
На сучасному етапі під терміном “товар” розуміють весь комплекс матеріальних та нематеріальних властивостей, до яких належить упаковка, колір, ціна, престиж виробника та роздрібного торгівця, тобто все те, на що звертає увагу покупець, шукаючи товар для задоволення власних потреб і бажан ...

Оцінка і аналіз фінансового стану ВАТ Чернігівська макаронна фабрика
Розвиток ринкових відносин в Україні обумовлює пріоритетне місце в бізнесі фінансового управляння, складовою частиною якого є аналіз фінансового стану підприємства. В сучасних умовах кожний господарюючий суб’єкт незалежно від виду основної діяльності і форми власності повинен реально оці ...