Меню сайта

Аналіз даних інвестицій по дніпропетровській області щодо надходження іноземних інвестицій

"Для поліпшення якості роботи органів влади в регіоні впроваджуються передові IT- та HR-технології управління. Система влади переходить на режим забезпечення конкретного результату - залучення інвестицій, розвиток інфраструктури, поліпшення умов проживання громадян. Створення умов для розвитку регіону та конкретні показники цього - головний критерій ефективності влади. Завдяки такому підходу Дніпропетровщина має якісні результати. І команда обласної влади зробить все, щоб не тільки зберегти це лідерство, а й примножити досягнуте", - сказав Олександр Вілкул.

У свою чергу Ганна Дерев'янко подякувала губернатору за конструктивний діалог між обласною владою і бізнесом: "Мені імпонують люди, які готові відповідати за свої слова. Мені імпонують ваші проекти з інформатизації, дебюрократизації. Потрібно максимально усунути ручний фактор, для того, щоб управляти економікою і державою. Проект "Відкрита влада", що втілюється облдержадміністрацією, є дуже прогресивним і актуальним в цьому плані. Компанії, які працюють в Дніпропетровській області, відчувають діалог і підтримку вашу, Олександр Юрійович, і вашої команди. Упевнена, що цей діалог буде залишатися таким же продуктивним і конструктивним і буде стимулювати поліпшення інвестиційної привабливості регіону та країни в цілому".

Для інтенсифікації роботи з іноземними інвесторами Олександр Вілкул запросив Ганну Дерев'янко до Ради підприємців Дніпропетровської області.

Нагадаємо, що за підсумками 2011 року Дніпропетровську область визнано лідером серед регіонів України за обсягом залучених іноземних інвестицій - $ 8 млрд. за час незалежності і більш як $ 1,1 млрд. за останній рік.

У Дніпропетровській області кількість інвестицій на одну людину в два рази більше, ніж в цілому по Україні.

За 11 місяців 2011 року в економіку Дніпропетровського регіону надходження прямих іноземних інвестицій збільшилося на 7,5%, порівняно з 2010 роком.

Про це заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Григорій Семчук заявив на засіданні колегії Дніпропетровської облдержадміністрації, присвяченій підбиттю підсумків за 2011 рік.

«За 11 місяців 2011 року в економіку регіону надходження прямих іноземних інвестицій збільшилося на 7,5%, порівняно з 2010 роком. У розрахунку на одну людину - це $ 2,4 тис., у порівнянні з України, де $ 1,06 тис Це в два рази більше, ніж по всій Україні . Ви в своєму регіоні створюєте всі умови і тому до вас йде інвестор », - зазначив заступник міністра.

ВИСНОВКИ

іноземний інвестиція дніпропетровська область

За обсягами залучених прямих іноземних інвестицій область впевнено посідає 1 місце серед областей України.

Станом на 01.07.2012 обсяг прямих іноземних інвестицій, залучених в економіку області склав 8220,5 млн дол. США, що становить 100,1% до їх обсягів на початок 2012 року.

Питома вага області в загальнодержавних обсягах складає 15,7%.

На одного мешканця області обсяг іноземних інвестицій становить 2472,3 дол. США, що у 2,2 рази більше загальнодержавного показника (по Україні - 1151,6 дол. США).

Інвестиції надійшли з 61 країн світу майже у 1000 підприємств та організацій 12 міст та 17 сільських районів.

Найбільші обсяги іноземних інвестицій вкладено у промисловість - 75,8%, операції з нерухомістю - 9,3%, фінансову діяльність - 6,3%, торгівлю - 5,6% та в інші галузі.

Перейти на сторінку: 1 2 

Читайте більше

Оцінка фінансової стійкості ТзОВ Імперія жирів
В умовах нестабільності економічного середовища та міжнародної фінансової кризи виникає потреба у досконалому аналізі фінансового стану суб’єктів господарювання, основним елементом якого є аналіз фінансової стійкості. Такий є аналіз діяльності підприємства є досить важливим для його ділов ...

Іпотечний кредит
Розвиток ринкових відносин в Україні створив передумови для формування та розвитку іпотечного ринку. Важливість його для вітчизняної економіки визначається тим, що він досить активно формує інвестиційні процеси, створює умови для цілеспрямованого та комплексного розвитку окремих галузей ...