Меню сайта

Аналіз даних інвестицій по дніпропетровській області щодо надходження іноземних інвестицій

"Для поліпшення якості роботи органів влади в регіоні впроваджуються передові IT- та HR-технології управління. Система влади переходить на режим забезпечення конкретного результату - залучення інвестицій, розвиток інфраструктури, поліпшення умов проживання громадян. Створення умов для розвитку регіону та конкретні показники цього - головний критерій ефективності влади. Завдяки такому підходу Дніпропетровщина має якісні результати. І команда обласної влади зробить все, щоб не тільки зберегти це лідерство, а й примножити досягнуте", - сказав Олександр Вілкул.

У свою чергу Ганна Дерев'янко подякувала губернатору за конструктивний діалог між обласною владою і бізнесом: "Мені імпонують люди, які готові відповідати за свої слова. Мені імпонують ваші проекти з інформатизації, дебюрократизації. Потрібно максимально усунути ручний фактор, для того, щоб управляти економікою і державою. Проект "Відкрита влада", що втілюється облдержадміністрацією, є дуже прогресивним і актуальним в цьому плані. Компанії, які працюють в Дніпропетровській області, відчувають діалог і підтримку вашу, Олександр Юрійович, і вашої команди. Упевнена, що цей діалог буде залишатися таким же продуктивним і конструктивним і буде стимулювати поліпшення інвестиційної привабливості регіону та країни в цілому".

Для інтенсифікації роботи з іноземними інвесторами Олександр Вілкул запросив Ганну Дерев'янко до Ради підприємців Дніпропетровської області.

Нагадаємо, що за підсумками 2011 року Дніпропетровську область визнано лідером серед регіонів України за обсягом залучених іноземних інвестицій - $ 8 млрд. за час незалежності і більш як $ 1,1 млрд. за останній рік.

У Дніпропетровській області кількість інвестицій на одну людину в два рази більше, ніж в цілому по Україні.

За 11 місяців 2011 року в економіку Дніпропетровського регіону надходження прямих іноземних інвестицій збільшилося на 7,5%, порівняно з 2010 роком.

Про це заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Григорій Семчук заявив на засіданні колегії Дніпропетровської облдержадміністрації, присвяченій підбиттю підсумків за 2011 рік.

«За 11 місяців 2011 року в економіку регіону надходження прямих іноземних інвестицій збільшилося на 7,5%, порівняно з 2010 роком. У розрахунку на одну людину - це $ 2,4 тис., у порівнянні з України, де $ 1,06 тис Це в два рази більше, ніж по всій Україні . Ви в своєму регіоні створюєте всі умови і тому до вас йде інвестор », - зазначив заступник міністра.

ВИСНОВКИ

іноземний інвестиція дніпропетровська область

За обсягами залучених прямих іноземних інвестицій область впевнено посідає 1 місце серед областей України.

Станом на 01.07.2012 обсяг прямих іноземних інвестицій, залучених в економіку області склав 8220,5 млн дол. США, що становить 100,1% до їх обсягів на початок 2012 року.

Питома вага області в загальнодержавних обсягах складає 15,7%.

На одного мешканця області обсяг іноземних інвестицій становить 2472,3 дол. США, що у 2,2 рази більше загальнодержавного показника (по Україні - 1151,6 дол. США).

Інвестиції надійшли з 61 країн світу майже у 1000 підприємств та організацій 12 міст та 17 сільських районів.

Найбільші обсяги іноземних інвестицій вкладено у промисловість - 75,8%, операції з нерухомістю - 9,3%, фінансову діяльність - 6,3%, торгівлю - 5,6% та в інші галузі.

Перейти на сторінку: 1 2 

Читайте більше

Кредитування підприємств та забезпечення кредитів
В своїй дипломінй роботі ми звернулися до теми “Кредитування підприємств та забезпечення кредитів “ через її велику актуальність в умовах становлення ринкових відносин в Україні. Основною проблемою підприємництва для нашого економічного середовища є відсутність оборотних коштів при ...

Сучасна світова фінансова думка
Фінанси - одна з небагатьох економічних категорій, яку досліджують майже всі напрями економічної науки (якщо визначати ці напрями з огляду на фінансові проблеми). Визначення фінансів як багатопланової категорії є стратегічним у їх вивченні. Найчастіше фінанси розглядаються через призму і ...