Інфраструктура фондового ринку в кожній країні має свої особливості. Вони обумовлені рівнем розвитку економіки країни, характером діючої моделі ринку, специфікою системи державного регулювання ринку. Неодмінним елементом організації ринку цінних паперів є депозитарна система, яка виступає гарантом ефективного та прозорого обігу цінних паперів у країні. Прямі й непрямі учасники депозитарної системи України знаходяться в процесі постійного розвитку, при цьому відповідне нормативно-правове забезпечення залишається недостатньо регламентованим і потребує суттєвого вдосконалення.
Формування ефективної депозитарної системи є необхідною умовою забезпечення всього комплексу законних прав та інтересів інвесторів, а також є засобом стимулювання накопичень і трансформації заощаджень в інвестиції. Більшість операцій на вітчизняному фондовому ринку укладається поза організованої торгівлі; значну частину від обсягів операцій на ринку цінних паперів складають операції перерозподілу, а не інвестування капіталу.
фондовий ринок депозитарний торгівля
Сучасні форми та системи оплати праці
Робоча сила, як трактується в курсі економіки, - це сукупність фізичних і
розумових можливостей людини, її здатність до праці. В умовах ринкових відносин
«здатність працювати» робить робочу силу товаром. Але це не звичайний товар.
Його відмінність від інших товарів складається в тому, що ...
Оцінювання імовірності банкрутства підприємства в системі управління фінансовою діяльністю (на прикладі ПАТ Могилів-Подільський завод газового устаткування та приладів)
В
умовах сучасної економіки України банкрутство вітчизняних підприємств є
істотною проблемою. Воно призводить до істотних негативних наслідків окремого
суб'єкта господарювання через збитковість підприємства, затримку чи невиплату
заробітної плати робітникам, втрату робочих місць у випадк ...