Меню сайта

Охорона праці

Оскільки взимку вентиляція перевищує норму майже вдвічі, тому необхідно розрахувати період часу, на протязі якого необхідно тримати кватирку відкритою.

Таблица 4.1.Параметри, що характеризують санітарно-гігієнічні умови праці.

Параметр

Значенне параметра

Факт

Норма

Освітленність, лк

105

200

Значння КЕО,%

1.13

1.08

Температура повітря, С° Взимку

21

опт 22-24 доп 21-25

Літом

23

опт 23-25 доп 22-28

Відносна вологість, %

55

40-60

Швидкість переміщення повітря, м/с

0,1

0,1

Повітрообмін, м/ч літом взимку

194,6 587,6

105

Визначимо необхідний повітрообмін:

L = K * V, де (4.13)

V = об єм приміщення,

Звідси

К= L/V = 587,6 / 144 = 4,06

60хв/4,06 = 14,9

Тобто кватирка має бути відкритою на протязі 15 хвилин кожної години.

Штучне освітлення приміщення відділу статитики фінансів недостатнє. Для його покращення необхідно добавити число світильників, наприклад, 2 светильника по 3 лампочки в кожному (по100Вт).Але, враховуючи, що діяльність у відділі проходить в основному напротязі світлового дня, а природнє освітлення тут досить гарне, це не є таким вже великим недоліком.

Догляд за вікнами має велике значення, брудне скло затримує до 50% вхідного зовнішнього світла, тому виконання санітарних правил дуже актуальне.

Оскільки діяльність у відділку в основному повязана зі значним документооборотом, то має місце і папровий пил, котрий є пожежонебезпечним. Також значна кількість дерев яних меблів дозволяє віднести приміщення до категорії В за ступенем пожеженебезпеки [ ].

Серед основних причин пожеж можуть бути наступні:

· небезпека загоряння значної кількості паперу та паперового пилу внаслідок необережного поводження з вогнем. Особливо актуальною ця проблема при відключенні електроенергії.

- несправність електропроводки.

В якості профілактичних заходів для недопущення пожежонебезпечної ситуації, справність проводки та мережі перевіряється щоквартально, а робітники зобов язані при порушеннях приладів чи розеток сповіщати відповідальній особі.

Для профилактики пожеж проводяться чотири рази на рік протипожежні інструктажі, після яких прослухавші робітники обов язково ставлять свої підписи в журналі обліку проведених інструктажів.

Також в цілях профілактики використовується наглядна агітація у вигляді знаків "Курити заборонено".

Між корпусом та сусіднімбудинком передбачено протипожежний розрив, який дорівнює 15 м, що не суперечитьчить нормі.

В будинку 6 шляхів евакуації людей. Ширина коридорів в нормі і складає 2,4 м. Ширина дверей евакуаційних виходів також відповідає нормі.

Перейти на сторінку: 1 2 3 4 5

Читайте більше

Робота Управління статистики в Сумській області
Звіт по переддипломній практиці містить характеристику управління статистики в Сумській області вцілому та відділу статистики фінансів, опис специфіки його роботи. Під час проходження практики в фінансовому статистичному відділі я ознайомилась з основами фінансової звітності підприємств, ...

Державний бюджет як інструмент державного регулювання економіки
Провідне місце в системі регулювання економіки держави, створення сприятливого фінансового середовища для швидкого розвитку ринкових відносин, забезпечення макроекономічної рівноваги в економіці належить бюджету. Державний бюджет представляє собою річний план державних видатків і джере ...