Меню сайта

Охорона праці

Оскільки взимку вентиляція перевищує норму майже вдвічі, тому необхідно розрахувати період часу, на протязі якого необхідно тримати кватирку відкритою.

Таблица 4.1.Параметри, що характеризують санітарно-гігієнічні умови праці.

Параметр

Значенне параметра

Факт

Норма

Освітленність, лк

105

200

Значння КЕО,%

1.13

1.08

Температура повітря, С° Взимку

21

опт 22-24 доп 21-25

Літом

23

опт 23-25 доп 22-28

Відносна вологість, %

55

40-60

Швидкість переміщення повітря, м/с

0,1

0,1

Повітрообмін, м/ч літом взимку

194,6 587,6

105

Визначимо необхідний повітрообмін:

L = K * V, де (4.13)

V = об єм приміщення,

Звідси

К= L/V = 587,6 / 144 = 4,06

60хв/4,06 = 14,9

Тобто кватирка має бути відкритою на протязі 15 хвилин кожної години.

Штучне освітлення приміщення відділу статитики фінансів недостатнє. Для його покращення необхідно добавити число світильників, наприклад, 2 светильника по 3 лампочки в кожному (по100Вт).Але, враховуючи, що діяльність у відділі проходить в основному напротязі світлового дня, а природнє освітлення тут досить гарне, це не є таким вже великим недоліком.

Догляд за вікнами має велике значення, брудне скло затримує до 50% вхідного зовнішнього світла, тому виконання санітарних правил дуже актуальне.

Оскільки діяльність у відділку в основному повязана зі значним документооборотом, то має місце і папровий пил, котрий є пожежонебезпечним. Також значна кількість дерев яних меблів дозволяє віднести приміщення до категорії В за ступенем пожеженебезпеки [ ].

Серед основних причин пожеж можуть бути наступні:

· небезпека загоряння значної кількості паперу та паперового пилу внаслідок необережного поводження з вогнем. Особливо актуальною ця проблема при відключенні електроенергії.

- несправність електропроводки.

В якості профілактичних заходів для недопущення пожежонебезпечної ситуації, справність проводки та мережі перевіряється щоквартально, а робітники зобов язані при порушеннях приладів чи розеток сповіщати відповідальній особі.

Для профилактики пожеж проводяться чотири рази на рік протипожежні інструктажі, після яких прослухавші робітники обов язково ставлять свої підписи в журналі обліку проведених інструктажів.

Також в цілях профілактики використовується наглядна агітація у вигляді знаків "Курити заборонено".

Між корпусом та сусіднімбудинком передбачено протипожежний розрив, який дорівнює 15 м, що не суперечитьчить нормі.

В будинку 6 шляхів евакуації людей. Ширина коридорів в нормі і складає 2,4 м. Ширина дверей евакуаційних виходів також відповідає нормі.

Перейти на сторінку: 1 2 3 4 5

Читайте більше

Дослідження конкурентоспроможності продовольчих товарів
На сучасному етапі під терміном “товар” розуміють весь комплекс матеріальних та нематеріальних властивостей, до яких належить упаковка, колір, ціна, престиж виробника та роздрібного торгівця, тобто все те, на що звертає увагу покупець, шукаючи товар для задоволення власних потреб і бажан ...

Вексельний обіг і перспективи його розвитку в Українi
Жоден з інструментів сучасного фінансового ринку, крім, природно, самих грошей, у всіх численних проявах їх економічних функцій, не може зрівнятися за своєю історією і значенням з векселем. Власне, розвиток вексельного обігу певною мірою обумовив перетворення всіх грошових розрахунків у ...