Меню сайта

Інвестиції у формі капітальних вкладень

Капітальні вкладення - інвестиції в основний капітал, зокрема видатки нове будівництво, розширення, реконструкцію і технічне переозброєння діючих підприємств, проектно-пошукові роботи, будівельно-монтажні роботи щодо спорудження будинків та споруд й комунікацій до них та інші витрати капітального характеру. До іншим затратам, зазвичай, ставляться інвестиції в його оборотні кошти, необхідних забезпечення введення об'єкта в експлуатацію. Докапитальним вкладенням не ставляться інвестиції в купівлю цінних паперів, для закупівлі патентів, прав власності на промислові зразки, товарні знаки, знаки обслуговування.

Динаміка (кінетика) чистих інвестицій відбиває характер економічного розвитку підприємства чи країни у тому чи іншому етапі розвитку, саме: якщо величина чистих інвестицій негативною (обсяг валових інвестицій менше суми амортизації), це означатиме зниження виробничого потенціалу, зниження обсягу виробництва, ослаблення (чи втрату) позицій цьому сегменті ринку. Якщо обсяг чистих інвестицій нульовий, то зростання відсутня, виробництво ввозяться колишніх обсягах.

Предметом дослідження є інвестиційна діяльність що здійснюється у формі капітальних вкладень.

Об'єктом дослідження є суб’єкти інвестиційної діяльності, що здійснюється у формі капітальних вкладень.

Мета - розкрити поняття інвестиційної діяльності, що здійснюється у формі капітальних вкладень, а також поняття суб’єктів даного виду інвестиційної діяльності. Розв’язати практичні завдання.

    Читайте більше

    Механізм активізації трудової діяльності в умовах ринкової економіки
    Розвиток ринкових відносин в Україні передбачає формування нової системи мотивації праці, яка враховує кардинальні зміни відносин власності, економічного статусу працівників, джерел, рівня, складу і структури їх доходів. Процес становлення ринкового механізму активізації т ...

    Ціна і цінова політика планування ціни. Мета цінової політики і її роль у маркетингу
    Цілеспрямована цінова політика в маркетингу полягає в наступному: треба встановлювати на свої товари такі ціни і так змінювати їх у залежності від ситуації на ринку, щоб опанувати визначеної долю ринку, одержати намічений об’єм прибули і т.д., тобто, по суті, вирішити оперативні завдання ...