Меню сайта

Особливості фінансування підприємств різних форм організації бізнесу

Як ми бачимо у 2011 році джерела формування, а саме власний капітал збільшився на 364 тис. грн. за рахунок зменшення неоплаченого капіталу і становить 2126 тис. грн. Величина статутного капіталу залишилася незмінною і становила 28685 тис. грн.

Довгострокові зобов’язання на ТОВ «Чернівці Поліхімбуд» в 2011 році не змінились, тобто залишились відсутніми як і в 2010 році. Негативним явищем на підприємстві є збільшення поточних зобов’язань на 137 тис. грн. Кредиторська заборгованість за товари, роботи, послуги збільшилась в 2011 році на 32 тис. грн., але питома вага в частці поточних зобов’язань зменшилась на 26%. З’явились поточні зобов’язання за розрахунками, у 2011 році вони становили 9 тис.грн.

Таким чином, аналізуючи структуру фінансових ресурсів досліджуваного підприємства слід відмітити те, що в структурі пасиву значну чистину становить власний капітал (95,2 % і 90,4 % відповідно в 2010 і 2011 роках), а частка поточних зобов’язань на підприємстві становить відповідно 4,8 % у 2010 році та 9,6 % у 2011 році. Це свідчить про відносно стійкий фінансовий стан підприємства.

Отже, у реалізації завдань своєї діяльності ТОВ «Чернівці Поліхімбуд» покладається в більшій мірі на власні кошти, ніж на позикові кошти. Велика увага приділяється отриманню прибутку, як основного джерела збільшення власного капіталу та критерію ефективності діяльності.

Перейти на сторінку: 1 2 3 4 5 

Читайте більше

Антикризове фінансове управління на підприємстві (на прикладі приватної виробничо-комерційної фірми Адлер)
Актуальність теми дослідження. На сьогоднішній день кризові явища в економіці не є чимось незвичайним. Криза не є більше наслідком прояву локальних управлінських помилок або фінансових складнощів. Сучасні економічні реалії ставлять у складне становище всіх учасників світової економіки. В ...

Фінансові результати діяльності підприємств, їх зміст і склад, порядок розрахунку, та використання
В наш час багато які економісти схильні бачити головну причину нинішньої економічної кризи в Україні у непослідовності проведення економічних реформ, частих змінах економічного курсу та складу уряду. Безумовно, така точка зору не позбавлена об'єктивності, однак на мою думку, сучасна еко ...