Меню сайта

Загальна характеристика ДПІ Обухівського району

· проведення короткотермінових курсів по вивченню змін у податковому законодавстві;

· обговорювання актів перевірок з питань оподаткування;

· вивчення і поширення передового досвіду роботи;

· самоосвіта.

Планування роботи Обухівської ДПІ є одним з найважливіших чинників організаційного забезпечення виконання її функцій і здійснюється відповідно до плану основних питань економічної і контрольної роботи ДПІ в Обухівському районі на поточний рік та квартальних планів роботи структурних підрозділів.

До структури плану району включаються основні напрями роботи:

Ø організація роботи та надання практичної допомоги ДПІ;

Ø застосування законодавчих актів про податки, поліпшення аналітичної і контрольно-економічної роботи;

Ø заходи щодо добору та розстановки кадрів;

Ø організація контрольної роботи та відомчого контролю;

Ø проведення семінарів;

Ø обслуговування платників податків;

Ø комп’ютеризація податкової служби;

Ø заходи щодо модернізації податкової служби та інші.

План основних питань економічної і контрольної роботи складається групою оперативного прогнозування надходжень до першого січня кожного року на основі пропозицій самостійних структурних підрозділів, які подаються до 15 грудня, що передує плановому року і погоджується з заступниками начальника ДПІ згідно зі структурними підпорядкуваннями. План затверджується наказом начальника ДПІ. Всі планові заходи мають визначену дату та відповідальні структурні підрозділи. Контроль за виконанням плану основних питань економічної і контрольної роботи ДПІ в Обухівському районі здійснює відповідальний працівник відділу кадрів.

Відповідальність за виконання плану роботи підрозділів несуть керівники цих підрозділів.

Таким чином, ДПІ в Обухівському районі функціонує згідно чинного законодавства. Всі відділи працюють злагоджено. Платежі надходять ритмічно та в повному обсязі.

Перейти на сторінку: 1 2 3 4 

Читайте більше

Роль кредиту в діяльності підприємства
Комерційний кредит - історично перша форма кредитних відносин. Практика відстроченого платежу в обмін на негайно одержувані товари існувала ще на ранніх стадіях розвитку товарного обміну. Комерційний кредит (продаж товарів з відстрочкою платежу) виник й утвердився внаслідок сталого не ...

Особливості системи податкових пільг в оподаткуванні доходів фізичних осіб
Система оподаткування доходів фізичних осіб є регулятором взаємовідносин між державою та громадянами - платниками податків. В умовах соціальної диференціації населення, що об’єктивно супроводжує функціонування економіки на ринкових засадах, особливої гостроти набувають питання, пов’язані ...