Фондовий ринок займає особливе місце в загальній системі ринкової економіки кожної країни. Фондовий ринок - це загальна назва цілої системи ринків фінансових ресурсів. На сучасному етапі фондовий ринок займає важливе місце в системі економічних відносин як в середині країни так і поза нею. Світові фінансові кризи, і особливо остання глобальна фінансова криза, що зачепила багато країн наглядно демонструють роль фондового ринку в загальній системі економічного розвитку будь якої країни та обумовлюють актуальність даної теми.
Казахстан після виходу зі складу СРСР, як і інші республіки опинився перед проблемою переходу від командно-адміністративної до ринкової економіки. Становлення в Казахстані ринкових відносин привело, як до трансформації існуючих раніше форм і методів управління, так і до зміни технологій функціонування товарних та фінансових ринків, модернізації всіх сфер економіки. Своє друге народження отримали деякі види економічної діяльності, які були потрібні і за умов адміністративної економіки, зокрема фондовий ринок.
За планової економіки рух фінансових потоків визначався лише рішенням економічних відомств, тому для фондового ринку в сучасному розумінні не було місця. На зламі 90-х років у Казахстані почалося зародження ринку з усіма його характеристиками та атрибутами. Нині цей ринок активно розвивається та характеризується найшвидшими темпами проти росту на відміну від інших сегментів ринкової економіки країни.
Проблеми вдосконалення механізму прямого оподаткування в Україні (історія розвитку та зарубіжний досвід)
Актуальність теми. Податки існують у людському суспільстві майже п'ять
століть, але для людини немає більш гнітючої процедури, ніж сплата податків.
Великі податки - це завжди неминучі злидні, занепад господарства, шлях до
катастрофи і людської трагедії. Там, де великі податки, не може бут ...
Методи та оцінка депозитних операцій комерційних банків (на матеріалах Сімферопольської філії Акціонерного банку Київська Русь)
Випускна робота бакалавра на тему: «Методи та оцінка депозитних операцій
комерційних банків» (на матеріалах Сімферопольської філії Акціонерного банку
«Київська Русь») містить 81 сторінок, 25 таблиць, 3 рисунки, 1 додаток, 60
використаних джерел.
Об’єктом випускної роботи бакалавра є ді ...