Меню сайта

Загальна організаційно-економічна характеристика Вінницької торгово-промислової палати

З табл. 2.4 видно, що найбільшу частку в структурі капіталу займає нерозподілений прибуток, що у 2010 р. становить 52,1%, а в наступних роках лише зростає на 0,72 та 13,23% відповідно. Це свідчить про те, що більш ніж наполовину потреба в ресурсах ВТПП забезпечена власним прибутком. Наступними за своєю часткою є Інші довгострокові зобов’язання які не змінюють свій обсяг, проте за рахунок зростання інших ресурсів змінюють свою частку від 38% у 2010 до 28% у 2012 р. З цього випливає що структура капіталу ВТПП цілком відповідає потреба підприємства.

Отже, проведений аналіз фінансово-господарської діяльності визначив наступні результати. Аналіз показників фінансової діяльності показав зростання основних показників таких як виручка від реалізації, прибуток та собівартість протягом усього аналізованого періоду, що в перших двох випадках є безумовно позитивною тенденцією, в той час як у третьому випадку потребує більш детального роз’яснення - зростання собівартості продукції також для Вінницької ТПП показує позитивну тенденцію, так як вказує на покращення якості послуг, що потребує вищих затрат і зростання об’єму їх надання. Аналіз витрат також показав їх стабільне зростання, проте, як і у випадку з собівартістю продукції, і в співставленні з доходами, дає змогу зробити висновок про їх оптимальну структуру та динаміку. Аналіз капіталу показав результати аналогічні попереднім. Таким чином, проведений аналіз свідчить про цілком задовільний фінансовий стан Вінницької ТПП.

Перейти на сторінку: 1 2 3 4 5 6 

Читайте більше

Управління грошовими потоками на підприємствах АПК (на прикладі сільськогосподарських підприємств ДПДГ Черкаське і СТОВ Перемога)
Актуальність теми визначається гострою необхідністю оптимізації грошових потоків сільськогосподарських підприємств у сучасних умовах. Значна частина кардинальних заходів, здійснених Урядом, мала не так економічний, як політичний характер, що не завжди себе виправдовувало. Непослідовніст ...

Значення харчової промисловостi у соцiальному та економiчному розвитку України
На сучасному етапі розвитку склалося важке економічне становище для всього народного господарства України і особливо для харчової промисловості, так як ця галузь дуже залежить від інших галузей – машинобудівної, хімічної, нафтопереробної, і особливо платоспроможності населення. Харчо ...