За розрахунковими даними Таблиці 2.2.6., можемо зробити висновок, що протягом 2008-2010 років оборотність оборотних активів збільшувалась з кожним роком, що спричинено зменшенням їх середніх залишків з 4926 тис.грн у 2008 році до 2998 тис.грн. у 2010 році. В результаті таких змін, станом на 2010 рік, потреби у додатковому залучення коштів в оборот не виникає, також не виникає потреби і у грошових коштах.
Коефіцієнт закріплення (завантаження) протягом періоду, що аналізується, має тенденцію до зростання. У 2009 році порівняно з 2008 роком даний показник збільшився на 0,03 і становив 0,34, тобто 34 копійки оборотних активів припадає на 1 гривню чистої виручки. Аналогічне зростання спостерігається у 2010 році проти 2009 року, на 1 гривню чистої виручки припадає 41 копійка оборотних активів.
Таким чином, майновий стан ПрАТ «Полтавський лікеро-горілчаний завод» протягом аналізованого періоду представлений «легкою» структурою активів. Але поряд з цим існує ряд факторів, що визначає неефективне використання ресурсів підприємства. Зокрема, це стосується неефективного використання основних засобів, але поряд з цим збільшується оборотність оборотних активів. Товариство має вести раціональну політику у галузі використання основних фондів, ефективно спланувати оновлення матеріально-технічної бази у наступних періодах і тим самим зменшити знос виробничих фондів.
Оподаткування доходів громадян
В умовах ринкової економіки важливим питанням, пов`язаним із
ефективністю виробництва і загальним економічним розвитком країни є правильна
побудова і організація податкових відносин господарюючих суб`єктів і громадян з
державою.
Податки повинні стати суттєвим важелем державного регулюв ...
Оцінка фінансової стійкості та стабільності підприємства
Актуальність
теми. Фінансова стійкість та ліквідність підприємства є
невід’ємними
поняттями ринкової економіки. Кожен суб’єкт господарювання прагне підтримувати
стійкий фінансовий стан, абсолютну ліквідність та платоспроможність.
Головною проблемою ефективного функціонування підприємств ...