Для аналізу робочих місць на підприємстві здійснюється атестація робочих місць. Для цього наказом по ПрАТ організовується атестаційна комісія не рідше двох раз на три роки. Основна її мета - регулювання відносин між власником або уповноваженим ним органом і працівниками у галузі реалізацій прав на здорові і безпечні умови праці, пільгове пенсійне забезпечення, пільги та компенсації за роботу у несприятливих умовах.
По закінченню атестації комісією складається, в разі необхідності, «Розрахунок пільг за роботу в шкідливих умовах працівникам ПрАТ «Коростенський завод ЗБШ».
Згідно колективного договору ПрАТ “Коростенський завод ЗБШ” щодо питань охорони праці адміністрація зобов’язується:
Регулювати відносини між керівництвом і працівниками ПрАТ з питань по поліпшенню безпеки, умов і гігієни праці та виробничого середовища у відповідності до Закону України «Про охорону праці».
При укладенні трудового договору інформувати під розпис працівників про умови праці на підприємстві, наявність на робочому місці, де він буде працювати, небезпечних і шкідливих виробничих факторів та про права на пільги і компенсаціїї за роботу в таких умовах.
Забезпечити дію служби охорони праці у відповідності з Типовим положенням, затвердженим Держкомітетом України по нагляду за охороною праці.
Служба охорони праці безпосередньо підпорядковується голові правління ПрАт за своїм посадовим становищем та умовами оплати праці і прирівнюється до основних виробничо-технічних служб підприємства.
Виконувати в строк заходи по покращенню умов праці, передбачені Угодою між адміністрацією і профкомом підприємства.
Виконувати всі види робіт в суворій відповідності до вимог правил техніки безпеки і виробничої санітарії.
Своєчасно проводити навчання, інструктажі і перевірки знань працівників з питань охорони праці.
Постійно проводити заходи по створенню безпечних умов праці на робочому місці, безпеки технологічних процесів, санітарно-побутових умов, які відповідали б вимогам нормативних актів про охорону праці.
Щоквартально проводити аналіз причин нещасних випадків на виробництві і приймати необхідні міри по їх усуненню.
Забезпечити працівників обладнаними санітарно-побутовими приміщеннями і організовувати правильну їх експлуатацію і ремонт. Забезпечити нормальну і безперебійну роботу всього санітарно-побутового обладнання в цехах заводу.
Забезпечити працівників підприємства доброякісною питною водою.
На роботах із шкідливими і небезпечними умовами праці, а також на роботах, пов’язаних із забрудненням, працівникам видавати безкоштовно за встановленими нормами спецодяг, спецвзуття та інші засоби індивідуального захисту. При необхідності проводити прання і ремонт спецодягу.
Робітникам всіх спеціальностей щомісяця видавати по 200 гр. мила.
Робітникам, зайнятим на роботах із шкідливими умовами праці, в разі перевищення на робочому місці ГДР шкідливих хімічних речовин, згідно з ст 166 КЗпП України видавати молоко по встановленим нормам.
Здійснювати систематичний контроль за станом повітряного середовища в цехах шляхом регулярного проведення лабораторних аналізів і замірів СЕС.
Проводити попередній і періодичний медогляди працюючих, зайнятих на роботах з підвищеною небезпекою та з шкідливими чи небезпечними умовами праці. На час проходження огляду за працівниками зберігається середній заробіток на протязі 2-х днів, а при обстеженні в стаціонарі - на весь період обстеження.
Вексельний обіг і перспективи його розвитку в Українi
Жоден з
інструментів сучасного фінансового ринку, крім, природно, самих грошей, у всіх
численних проявах їх економічних функцій, не може зрівнятися за своєю історією
і значенням з векселем. Власне, розвиток вексельного обігу певною мірою
обумовив перетворення всіх грошових розрахунків у ...
Кредитні картки
В
отанні часи банками приділяється велика увага до операцій з використанням
пластикових карток. Одною з причин такої уваги є зміни, які зараз відбуваються
на ринку банківських послуг. Стартовий період розвитку банківських структур в
нашій країні близький до завершення. Цей період характе ...