Меню сайта

Відповідальність за ухилення від сплати податків

· Загальне спрощення правової бази оподаткування, забезпечення зрозумілості норм основного законодавчого акту з оподаткування.

· Зниження рівня податкового навантаження на суб'єктів господарювання.

· Стимулювання здійснення інвестицій, а також направлення коштів на інноваційну діяльність.

· Скасування безпідставних пільг.

· Створення раціональної податкової системи, яка забезпечить збалансованість загальнодержавних і приватних інтересів, буде сприяти розвитку підприємництва та нарощуванню національного багатства України.

Необхідно удосконалювати не лише систему прибуткового оподаткування підприємств, але й усю податкову систему, і в тому числі необхідна модернізація самої податкової служби, що могла б на достатньому рівні забезпечувати надходження до бюджету.

Зрозуміло, що за рік чи два неможливо створити ідеальну систему оподаткування. Більше того, ідеальної системи оподаткування не існує. І взагалі, система оподаткування підприємств у відриві від економіки існувати не може. Тому заходи щодо вдосконалення не повинні обминути і українську економіку безпосередньо. З одужанням економіки удосконалюватиметься й система прибуткового оподаткування підприємств. Але при цьому податки повинні не стримувати розвиток економіки, а навпаки - стимулювати його. Тому головним є питання гармонізації системи прибуткового оподаткування юридичних осіб, тобто визначення того оптимального рівня оподаткування, який відповідав би соціально-економічним інтересам держави і був би прийнятним для підприємств.

Перейти на сторінку: 2 3 4 5 6 7 

Читайте більше

Моделювання фінансових потоків підприємства ЗАТ ТЕТЗ-Інвест
Будь-який вид підприємницької діяльності чітко орієнтований на одержання прибутку, але будь-який вид діяльності не виключає ризику збитків і банкрутств. Забезпечення стабільності і ефективності функціонування підприємств України в мінливих ринкових умовах в першу чергу залежить від якості ...

Бюджетування та контролінг на підприємстві
Останнім часом підприємства найчастіше застосовують систему бюджетного планування, яка впроваджується з метою економії фінансових ресурсів, скорочення невиробничих витрат, більшої гнучкості в управлінні і контролі за собівартістю продукції, а також підвищення точності планових показників. ...